Europos kultūros sostinių universitetų tinklo metinė konferencija „Culture and Nature – Partners in Dialogue“

VDU Žemės ūkio akademija (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.)

2022 m. spalio 5-7 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyksta Europos kultūros sostinių universitetų tinklo (UNeECC, the University Network of the European Capitals of Culture) metinė konferencija „Culture and Nature – Partners in Dialogue“. Konferenciją organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) kartu su Europos kultūros sostinių universitetų tinklu.

Konferencijos temos:

-Culture, Science and Social Well-being
-Consciousness in Cultural Consumption
-Nature, Conscientiousness & Sustainability

Kviečiame dalyvauti konferencijos atidaryme ir plenarinėje sesijoje, kuri vyks spalio 6 d. 9.00 val. VDU Žemės ūkio akademijoje (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.). Sveikinimo žodžius tars VDU žemės ūkio akademijos kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė, VDU prorektorė doc. Dr. Vilma Bijeikienė, Europos kultūros sostinių universitetų tinklo prezidentė prof. dr. Flora Carrijn (Belgija), Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 vadovė dr. Virginija Vitkienė.

Konferencijos programa:

2022 m. spalio 6 d.

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.

8:00–9:00 Registracija. LOKALI – Akademijos miestelio bendruomenės centro iniciatyva 9:00–10:50 Atidarymas ir plenarinė sesija

10:50–11:20 Kavos pertraukėlė. LOKALI – Akademijos miestelio bendruomenės centro iniciatyva

11:20–13:00 I sesija

13:00–14:00 Pietūs