Dokumentinio filmo „Song of the Reed“ nuotolinė peržiūra

Nuotoliniu būdu

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Azijos studijų centras kviečia į renginių ciklą, skirtą „paguodos moterims“ atminti. „Paguodos moterų“ problema išlieka opi iki šių dienų ir daro įtaką Rytų Azijos tarptautiniams santykiams. Japonija laiko šį klausimą išspręstu, kai tuo tarpu Pietų Korėja siekia žalos atlyginimo ir oficialaus atsiprašymo iš Japonijos. Norime jus pakviesti praplėsti akiratį šiuo klausimu ir prisijungti prie diskusijos, sudalyvaujant trijų renginių cikle tris penktadienius iš eilės: spalio 22, 29 ir lapkričio 5 dienomis.

Lapkričio 5 d. 12:00 val. nepraleiskite dokumentinio filmo „Song of the Reed“ nuotolinės peržiūros, kurią organizuoja Helsinkio universitetas. Hsiu-Ching Wu juosta pasakoja apie keturių Taivano paguodos moterų išgyvenimus ir gijimą. „Nendrės daina“ yra švelni melodija, nešanti stiprią žinią, kurios pasaulis negali pamiršti.

Filmas rodomas originalo kalba su angliškais subtitrais. Po filmo peržiūros vyks diskusija (anglų k.) su filmo autoriumi Hsiu-Ching Wu. Nuorodą į filmo peržiūrą gaus visi, užpildę registracijos formą iki lapkričio 1 d.

Renginių metu prašome laikytis nustatytų saugumo reikalavimų.