Diskusija „Ar yra vietos demokratiškoms permainoms ateities pasaulyje?”

Nuotoliniu būdu

Gruodžio 8 dieną, 14 val., Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas (PMDF) organizuoja diskusiją tema „Ar yra vietos demokratiškoms permainoms ateities pasaulyje?” (angl. „Is there a Place for Democratic Change in the Future World”). Ispanijos Karalystės ambasados kvietimu diskusijoje dalyvaus Karališkojo Elcano instituto (Ispanija) vadovas Charles Powell ir vyriausiasis analitikas Ignacio Molina.

Diskusijoje taip pat dalyvaus Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius ir VDU PMDF politologai prof. Šarūnas Liekis, prof. Mindaugas Jurkynas bei dr. Tatsiana Chulitskaya. Diskusiją moderuos PMDF Viešosios komunikacijos katedros doktorantė Vigilija Žiūraitė.

Diskusijos transliacija vyks VDU PMDF Facebook paskyroje. Diskusijos kalba – anglų.