„Comic Con Baltics“. Diskusija „Muzikos ir garso estetika lietuviškame kine“

LITEXPO, AVAKA salė (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Rugsėjo 21-22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) jau trečią kartą bus surengtas kultinis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“. Čia diskusijose dalyvaus, pranešimus skaitys ir Vytauto Didžiojo universiteto atstovai.

Rugsėjo 22 d., sekmadienį, 11 val., AVAKA salėje VDU Šiuolaikinių menų katedros profesorius, kompozitorius Titas Petrikis ves diskusiją „Muzikos ir garso estetika lietuviškame kine“. Pokalbyje dalyvaus kompozitorius, prodiuseris Domas Strupinskas ir atlikėja Jurga Šeduikytė.

Kaip atrodo Lietuvos filmai ir jų garso takeliai pasauliniame kontekste? Kokią įtaką popmuzika daro lietuviškam kinui? Kiek ji prisideda prie lietuviškų filmų pasisekimo? Diskusijoje taip pat gilinsimės į komercinio ir autorinio kino ypatumus bei ieškosime juos skiriančių ribų. Ar komercinis kinas uždeda kūrėjui išankstinius rėmus? O galbūt kino filmai gali tampa itin svarbia veiklos sfera muzikos kūrėjams. Ar turėtume sukurti kūrėjo išgyvenimo abėcėlę Lietuvoje?

Daugiau informacijos

„Comic Con Baltics 2019“ programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.