Atsisveikinimas su prof. Broniumi Vaškeliu

VDU Didžioji Aula (Gimnazijos g. 7, Kaunas)

Rugsėjo 27–28 dienomis vyks žymaus mokslininko, mecenato, Vytauto Didžiojo universiteto rektoriaus emerito, garbės profesoriaus Broniaus Vaškelio (1922–2021) laidotuvių ceremonija.

Su profesoriumi bus galima atsisveikinti VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas) rugsėjo 27 d. nuo 16 iki 20 val. ir rugsėjo 28 d. nuo 9 iki 14 val. Rugsėjo 28 d., 14 val. VDU Didžiojoje auloje vyks šv. Mišios. 15 val. – laidotuvių procesijos išvykimas į Petrašiūnų kapines.

Vytauto Didžiojo universitetas ir artimieji kviečia pagerbti profesoriaus Broniaus Vaškelio atminimą bei palydėti į paskutinę kelionę.

Išsami laidotuvių ceremonijos programa