4-oji kasmetinė Lietuvos ekonominių tyrimų konferencija

VDU mažoji salė (S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Rugpjūčio 18 d. universitete vyks 4-oji kasmetinė Lietuvos ekonominių tyrimų konferencija, skirta Lietuvoje vykdomiems ekonomikos tyrimams ir Lietuvos ekonomikos bendruomenės integracijai į pasaulinę akademinę terpę.

Šiemet pagrindinį konferencijos pranešimą skaitys Steve Tadelis iš Kalifornijos Berklio universiteto Haaso verslo mokyklos (JAV). S. Tadelis yra vienas svarbiausių pramonės organizacijos tyrėjų – jo moksliniai tyrimai daugiausia susiję su elektronine komercija ir interneto ekonomika. 2011-2013 m. jis dvejus metus vadovavo ekonomistų grupei „eBay Labs“, kuri dirbo su el. komercijos ekonomika, siekė didinti pasitikėjimą „eBay“, tyrinėjo skirtingų kainodaros struktūrų privalumus ir t. t.

Konferencijos programoje numatyti įvadiniai pranešimai, kuriuos skaitys VDU Ekonomikos katedros profesorius Zigmas Lydeka ir Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas. Pranešimus taip pat surengs iškilūs JAV, Kanados, D. Britanijos, Švedijos, Norvegijos, Vokietijos, Nyderlandų, Ispanijos universitetų mokslininkai, Tarptautinio valiutos fondo darbuotojai.

Pranešimų sesijų temos – politinė ekonomika, pramonės organizacija, makroekonomikos teorija, finansai ir ekonometrija.

Konferenciją organizuoja VDU ir Lietuvos bankas.

Preliminari programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.