15–oji tarptautinė konferencija „Gyvasis gamtos ženklas“

Nuotoliniu būdu

2021 m. gegužės 20–21 d. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) nuotoliniu būdu vyks jau 15-oji tarptautinė daugiadalykė gyvybės,  technologijų, biomedicinos, agro, miškų ir fizinių mokslų konferencija „Gyvasis gamtos ženklas“ („The Vital Nature Sign“).

Konferencijos organizatoriai – Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuvos mokslų akademija ir Šiaurės šalių skirstymo mokslų draugija.

Kodėl naudinga dalyvauti 15-ojoje „Gyvasis gamtos ženklas“ („The Vital Nature Sign“) konferencijoje:

• Tai puiki proga pristatyti savo mokslo rezultatus kolegoms ir svečiams be jokio konferencijos mokesčio;
  • Tai puiki galimybė užmegzti naujus kontaktus ir susirasti partnerius būsimiems projektams;
  • Nereikia galvoti apie plakatų spausdinimą – kaip įprasta, tik elektroninis plakatas (5 min. trumpas pranešimas) bus pristatytas konferencijos metu;
  • Konferencijos pranešimai gali būti spausdinami: „Chemija“, „Lithuanian Journal of Physics“, „Biologija“, „Toxicological & Environmental Chemistry“ ir „Environmental Research, Engineering and Management“ žurnaluose.

Daugiau informacijos ir prisijungimo adresą rasite čia.