Išeivijos institute – V. Kavolio archyvas (VIDEO)

Spalio 17 d., trečiadienį, 16 val., VDU Lietuvių išeivijos institute vyko seminaras-diskusija, skirta garsiam lietuvių išeivijos veikėjui, sociologui Vytautui Kavoliui.

Diskusijos metu buvo pristatomas V. Kavolio archyvas ir biblioteka, kurie pasiekė VDU Lietuvių išeivijos institutą spalio mėnesį, taip pat aptarta išeivijos intelektualinio palikimo svarba, Vytauto Kavolio darbų ir idėjų reikšmė Lietuvai.

Diskusijoje dalyvavo prof. Egidijus Aleksandravičius, prof. Juozas Augutis, dr. Mykolas Drunga, doc. dr. Dalia Kuizinienė ir VDU Bibliotekos direktorė Lina Bloveščiūnienė.

Kviečiame žiūrėti paskaitos vaizdo įrašą, kurį parengė Kristijonas Jakubsonas (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt).