Išankstinis 2016 m. priėmimas į bakalauro studijas VDU

11325 42

Vytauto Didžiojo universitetas 2016 m. išankstinio priėmimo metu priims studentus į pirmosios pakopos (bakalauro) nuolatines ir vientisąsias (teisės) studijas. Stojantieji galės pretenduoti į valstybės nefinansuojamas vietas. Dokumentuose galima susipažinti su VDU išankstinio priėmimo studijų programų sąrašu ir konkursinio balo sandara stojantiems į VDU 2016 m.

Svarbiausios išankstinio priėmimo datos

Išankstinis priėmimas
03.01 – 05.27

03.01 – 05.08

Registracija

Prašymų priimti studijuoti į VDU registravimas

05.10 – 05.11

Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai

Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai

05.13

Priėmimo komisijos posėdis

Priėmimo komisijos posėdis, kurio metu bus patvirtinti pakviestųjų studijuoti VDU studijų programų valstybės nefinansuojamose vietose sąrašai.

05.16

Kvietimo paskelbimas

Stojančiųjų galimybių ir kvietimo studijuoti paskelbimas.
Kiekvienas stojantysis bus asmeniškai informuojamas apie siūlomas galimybes.

05.19 – 05.27

Sutarčių pasirašymas

Preliminarių sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti.

Iki 08.13

Dokumentų pateikimas

Pasirašę sutartis išankstinio priėmimo metu  iki rugpjūčio 13 dienos privalo pateikti brandos atestatą ir jo priedą (-us).

Dokumentų pateikimas

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, turi užpildyti prašymą internete ir papildomai pateikti šiuos dokumentus:

Pateikdami prašymą, visi stojantieji turi nurodyti nuo vieno iki trijų pageidavimų ir prisegti tvarkingai nuskaitytus dokumentus prašymo formoje nurodytose vietose. Prašymas priimamas tik užpildžius visus laukelius.

Dokumentų originalus stojantieji turės pateikti sutarčių pasirašymo metu.

Kaip sužinoti savo konkursinį balą?

Stojant į VDU egzaminų ir metinių pažymių rezultatai bus paverčiami konkursiniu balu. Konkursinį balą sudaro konkursinių dalykų pažymių (balų), perskaičiuotų (vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinta „2016 m. geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo tvarka“) ir padaugintų iš svertinių koeficientų suma.

Stojančiųjų, 2016 m. įgysiančių vidurinį išsilavinimą, konkursinis balas išankstiniame priėmime skaičiuojamas imant atitinkamų mokomųjų dalykų vertinimus iš pateiktos pažymių formos.

Jei neradai atsakymo į savo klausimą, kreipkis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais. Iki susitikimo VDU!

Komentarai

Aurelija

Jei mokyklą baigsiu tik šiemet, o norėčiau stoti į vf vietą, kokį dokumentą pridėti vietoj brandos atestato?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Aurelija, išankstinio priėmimo metu galima pretenduoti į valstybės nefinansuojamas (mokamas) studijas. Vietoj brandos atestato reikia pridėti pažymių formą apie trijų paskutinių semestrų mokymosi rezultatus (formą rasite pridėtą prie naujienos aukščiau). Į valstybės finansuojamą vietą galėsite pretenduoti bendrojo priėmimo metu per LAMA BPO sistemą (prašymai teikiami nuo birželio 1 d.)

Ieva

Sveiki, nerandu kokį prašymą pildyti jeigu esu dvyliktoje klasėje ir noriu pretenduoti į valstybės nefinancuojama studijų vietą?

Aurimas

Sveiki, baigus mokyklą norėčiau įstoti į valstybės finansuojamą vietą, jeigu nepavyktų, ar būtų galimybė studijuoti valstybės nefinansuojamoje vietoje?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Ieva, prašymą galite rasti čia: http://priemimas.vdu.lt/ vietoj brandos atestato ir jo priedo pridėkite paskutinių trijų semestrų vidurkių pažymą.

Studijų informacijos centras

Sveiki, Aurimai, išankstinio priėmimo metu galite pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą, o nuo birželio 1 d. - bendrajame priėmime per LAMA BPO sistemą dėl valstybės finansuojamos vietos. Gavus valstybės finansuojamą vietą, išankstinio priėmimo sutartį galėsite nutraukti.

Ieva

O jeigu mano mokykloje yra pusmečiai,tai turėčiau dvyliktos klasės pirmo pusmečio rezultatus įkelti ir 11 klasės metinius rezultatus?

Studijų informacijos centras

Ieva, turite pridėti pažymą su trijų paskutinių pusmečių (11 klasės rudens ir pavasario bei 12 kl. rudens) galutinių pažymių užpildytą formą.

Kotryna

Sveiki, ar reikalingi papildomi stojamieji egzaminai stojant į Italistiką ir romanų kalbas?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Kotryna, papildomo stojamojo egzamino į Italistikos ir romanų kalbų studijų programą nėra.

Miglė

norėčiau paklausti kokiu egzaminu reikia stojant į biochemijos, biotechnologiju studijas ir ar įmanoma gauti valstybės finansuojama vieta

Glorija

Laba diena, norėčiau sužinoti ar stojant išankstiniu į Rytų Azijos Kalbos ir Kultūros studijas bus vykdomas motyvacinis pokalbis ir jeigu taip kada bus paskelbta diena bei data? Jau esu užsiregistravusi išankstiniame stojime į šias studijas.

Studijų informacijos centras

Laba diena, Migle. Stojant į biochemijos studijų programą, kursinį balą sudaro: chemijos egzaminas, lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas, matematikos arba biologijos egzaminas arba metinis pažymys bei dar vieno dalyko, nesutampančio su kitais dalykais, metinis pažymys arba egzaminas. Biotechnologijų studijų programoje konkursinį balą sudaro: matematikos egzaminas, lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas, chemijos egzaminas arba metinis pažymys bei dar vieno dalyko, nesutampančio su kitais dalykais, metinis pažymys arba egzaminas. Taip pat, norint pretenduoti į VF vietą, turi būti išlaikyti valstybiniai lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos bei užsienio kalbos egzaminai. Įstoti į VF vietą galima bendrojo priėmimo metu. Išankstinio priėmimo metu pretenduojama į VNF vietas.

Studijų informacijos centras

Laba diena, Glorija. Į Tavo paminėtą studijų programą motyvacinis pokalbis nėra vykdomas.

Vaida

Sveiki, ar vykdomas motyvacinis pokalbis stojant į Viešosios komunikacijos studijas?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Vaida, motyvacinis pokalbis stojantiems į Viešosios komunikacijos studijas nėra vykdomas.

Karina

Sveiki. Norėčiau siūsti prašyma dėl išankstiniu VDU studiju ir gal būtu galima plačiau sužinoti apie minėtus stojamuosius egzaminus? Ačiū.

Studijų informacijos centras

Laba diena, Karina. Stojamieji egzaminai vykdomi į menų srities bei meno pedagogikos studijas. Jeigu planuoji rinktis studijų programą iš menų srities, tuomet susisiek su mumis el. paštu info@smt.vdu.lt ir tuomet papasakosime plačiau apie stojamuosius egzaminus.

Emilija

Sveiki.Ar stojant į menotyros (meno istorijos,kritikos) studijas,reikia būti išlaikius matematikos egzaminą,kad galėtum pretenduoti į VF vietą?Ar būtų galimybė iš mokamos vietos pereiti į nemokamą,jei studijų metu vidurkis būtų aukštas?

Studijų informacijos centras

Sveiki, Emilija, stojant į Menotyros studijų programą ir pretenduojant į VF vietą matematikos egzaminas yra būtinas, nes ši studijų programa priklauso humanitarinių mokslų sričiai. Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: info@smt.vdu.lt arba tel. nr. (837) 323 206

Ineta

Sveiki. Galit detaliau papasakoti apie stojamąjį mados dizaino egzaminą?

Vaiva

Laba diena, Stojant į psichologiją reikia stojamųjų egzaminų ar ko nors į juos panašaus?

Marija

Sveiki, norėjau paklausti,1) ar stojant i marketingo vadyba, reikia pristatyti kūrybini aplankalą? 2)Ką man reikia pasirinkti registracijoje, kur parašyta, kad reikia pažymeti, kelintais metais įgijau vdurinį išsilavinimą, jei aš jį baigsiu tik šiais 2016 ? 3) Ar man vietoj atestato, reikia įkelti metinius pažymius? Nes aš tik baigsiu mokyklą šiais metais. 4) Su kokiu mažiausiu balu Jūs priimate stojant per išankstinį priem. ?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Ineta. Stojamojo egzamino metu yra atliekamas vizualinės raiškos ir kūrybinių gebėjimų patikrinimas (atliekamos teminės kompozicijos).

Studijų informacijos centras

Laba diena, Vaiva. Pretenduojant į psichologijos studijas laikyti stojamojo egzamino nereikia.

Studijų informacijos centras

Laba diena, Marija. Atsakome į Tavo klausimus: 1. Pretenduojant į Marketingo vadybos studijas kūrybinio aplanko nereikia. 2. Jeigu vidurinį išsilavinimą įgysite 2016 m., tuomet registracijoje turėtumėte pasirinkti 2016 m. 3. Taip, kadangi vidurinį išsilavinimą įgysite šiais metai, todėl turėtumėte įkelti metinių pažymių formą. 4. Pretenduojant į bakalauro studijas minimalus yra 2 (kai kurioms studijų programoms - 3).

Emilija

Sveiki,norėjau paklausti, jei aš įstoju dabar per išankstinį stoj.,bet kaip aš priduosiu brandos atestata,ir jame bus tik du išlaikyti mokykliniai egzaminai... ar manes neišbraksit iš sarašų? kadangi žinau,kad reik but išlaikius stojant i Valstybes nefinan.vieta bent viena valst. egzamina...

Studijų informacijos centras

Laba diena, Emilija. Įstojus išankstinio priėmimo metu pasirašoma sutartis, kuri įsigalioja abiturientui pristačius brandos atestatą ir įvykdžius minimalius reikalavimus pretenduojantiems į valstybės nefinansuojamas studijų vietas - išlaikyti bent vieną valstybinį brandos egzaminą ir surinkti minimalų balą (priklausomai nuo studijų programos - 2 arba 3). Neįvykdžius šių reikalavimų studijų sutartis nutraukiama.

Evelina

Sveiki. Norėčiau stoti į Rytų Azijos Kalbos ir Kultūros studijas, tačiau nelaikysiu matematikos tad pretenduosiu į mokamą vietą. Bet ar paskui būtų galimybė patekti į valstybės nefinansuojamą vietą?

Evelina

Tiksliau į valstybės finansuojamą vieta :)

Studijų informacijos centras

Laba diena, Evelina. Taip, galimybė studijų metu pereiti į finansuojamą vietą išlieka.

Guste

Sveiki, norėjau paklausti, jeigu aš jau įstojau per išankstinį į VDU, bet aš laikau tik 2 mokyklinius, bet mano konkursinis balas butu apie 3. tai ar mane jau nepriimtumėte vistiek? ar nėra jau jokiu galimybiu?

Rugilė

Sveki, prašymų priimti studijuoti į VDU registracija baigėsi gegužės 8d. Pražiopsojau šį terminą. Ar yra galimybių dar kažkaip įstot per išankstinį stojimą ar dabar jau tik per bendrą?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Guste. Įstojus išankstinio priėmimo metu pasirašoma sutartis, kuri įsigalioja abiturientui pristačius brandos atestatą ir įvykdžius minimalius reikalavimus pretenduojantiems į valstybės nefinansuojamas studijų vietas - išlaikyti bent vieną valstybinį brandos egzaminą ir surinkti minimalų balą (priklausomai nuo studijų programos - 2 arba 3). Neįvykdžius šių reikalavimų studijų sutartis nutraukiama.

Stasys

Laba diena. Koks yra "Rytų Azijos" stojamasis balas?

Karolis

Sveiki, gavau toki laiska is VDU, todel noriu tik pasitikslinti. Ar tai yra kaip kvietimas studijuoti, taciau reikia tik atvykti nurosytu terminu pasirasyti dokumentu?? Laba diena, sveikiname, išankstinio priėmimo komisijos posėdžio metu buvo patvirtintas Jūsų prašymas studijuoti Vytauto Didžiojo universitete. Norint tapti pilnateisiu VDU studentu, Jums reikia atvykti į universitetą gegužės 23 - 31 d. (išskyrus savaitgalį) ir pasirašyti studijų sutartį adresu K. Donelaičio g. 52-116, Kaunas. Sutarčių pasirašymo laikas nuo 9 iki 17 val. (gegužės 27 d. iki 16 val.)

Greta

Sveiki, norėjau paklausti ar yra galimybė studijuoti VDU su lietuvių kalbos mokykliniu egzaminu?

Tomas

Sveiki, Ar įmanoma įstoti į VDU be lietuvių valstybinio egzamino, nors išlaikyti valstybiniai egzaminai: Anglų, Matematikosų, Fizikos ir Biologijos?

Studijų informacijos centras

Laba diena. Jeigu vidurinis išsilavinimas įgytas 2015 m. ar vėliau, tuomet norint pretenduoti į VF vietą Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis brandos egzaminas turi būti išlaikytas. Išlaikius mokyklinį lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą galima pretenduoti į VNF vietą.

Emilija

Sveiki, norėčiau žinoti, kas sudaro stojamojį egzaminą, stojant į Naujųjų medijų meno studijas

Viktorija

Sveiki, norėčiau stoti į teise. Matematika yra kaip trečio dalyko egzaminas.Norėčiau sužinoti ar galima nelaikyt matematikos egzamino ir vietoj jo pasirinkti matematikos metinį pažymi?

Mantas

Sveiki,turiu kelis klausimus,stojant Išankstinio priėmimo metu į marketingo ar ekonomikos studijas į VNF vieta,užtenka turėt virš 2kb balo? Ar reikia minimum 3? Ir kokie vyksta stojamieji egzaminai bei motyvaciniai pokalbiai,ir ar yra pridedama 0,5 balo prie tavo konkursinio baigus privalomaja tarnyba 9 menesiu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.