Intelektualus komandinis žaidimas „Mąstyk greitai“

1034

Lapkričio 12 d., ketvirtadienį, 18 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) Akademinis politologų klubas (APK) surengs intelektualų komandinį žaidimą „Mąstyk greitai“. APK iniciatyva protmūšis rengiamas jau tryliktą kartą ir kasmet sulaukia vis didesnio dalyvių skaičiaus bei visuomenės dėmesio. Žaidimo pabaigoje bus išrinkta protingiausiųjų komanda.

Tradicinė žaidimo sudėtis – 6 etapai. Kiekviename etape klausimai palaipsniui sudėtingėja, taškų skaičius, pelnomas už teisingą atsakymą, didėja, o laikas, skiriamas atsakymams, ilgėja.

„Pagrindinė žaidimo idėja yra suburti aktyvų jaunimą dalyvauti intelektiniame žaidime, kuriame tikrinamos plataus spektro žinios. Žaidimas puikiai žinomas ne tik studentų, bet ir kitų auditorijų gretose. Turime ne vieną komandą-veteranę, kuri nepraleidžia nė vieno mūsų organizuojamo žaidimo“, – renginio sėkme džiaugėsi „Mąstyk greitai“ koordinatorius Martynas Kleinauskas.

Žaidimo metu intelektualiausiųjų vardą pelniusios komandos galės džiaugtis ne tik garbe, bet ir gausiais rėmėjų įsteigtais prizais. Daugiau informacijos apie prizus – klubo tinklalapyje.

Būtina komandų registracija

Dalyvaujančioms komandoms vien politinių žinių neužteks, nes laukia patys įvairiausi klausimai. Į nugalėtojos titulą pretenduojanti komanda turėtų pasižymėti išprusimu meno, muzikos, istorijos, sporto, geografijos ir kitose srityse. Norintiems dalyvauti žaidime reikia suburti 2–4 narių komandą ir sugalvoti jos pavadinimą. Komandą reikia užregistruoti el. paštu mastykgreitai@gmail.com (komandos mokestis – 2 €).

„Mąstyk greitai“ – unikali galimybė išplėsti pažinčių ratą, pabūti intelektualumu persmelktoje aplinkoje, savo proto galia iškovoti puikių prizų ir įrodyti, ko esi vertas.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.