„Intelektų mūšyje“ – įdomūs faktai apie Lenkiją

2464

Gruodžio 5 d. Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje kartu su VDU Adomo Mickevičiaus lenkų kalbos ir kultūros klubu pirmą kartą Kaune organizavo pramoginio tipo turnyrą „Intelektų mūšis – žinios apie Lenkiją“, kuris suteikė galimybę ne tik sužinoti daug įdomių faktų ir pasitikrinti savo žinias apie kaimyninę šalį, bet ir laimėti prizų. Pagrindinis prizas šįkart buvo bilietai į Malylos Rodowicz koncertą.

„Intelektų mūšio“ klausimai buvo susiję su Lenkijos istorijos, kinematografijos, politikos, kultūros ir sporto temomis. „Koks Lenkijos ministras vertinamas geriausiai pagal gyventojų apklausas?“, „Kokia mėgstamiausia Adomo Mickevičiaus vieta Kaune?“, „Kaip vadinasi naujausia Lenkijos užsienio reikalų ministro R. Sikorskio žmonos A. Applebaum knyga?“, „Kuris iš lenkų politikų buvo Alberto Einšteino bendradarbis?“ – tai tik keletas iš daugelio klausimų, kurie buvo užduoti turnyre.

Turnyras, kuris turi savo gerbėjų Vilniuje, Kaune buvo surengtas pirmą kartą – jame dalyvavo aštuonios komandos. „Intelektų mūšio“ tikslas – praplėsti dalyvių žinias apie Lenkiją. Dalyvių nuomone, klausimų įvairovė ir renginio idėja suteikė puikią progą pagilinti bendras žinias apie Lenkijos ir Lietuvos istoriją, sužinoti naujų faktų, susijusių su mūsų pietvakarių kaimyne.

Renginio plakatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.