Informacija dėl apgyvendinimo VDU bendrabučiuose nuo liepos 1 d.

Studentai, kurie gyvena Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučiuose Kaune, Akademijoje (Kauno raj.) ar Vilniuje ir yra sudarę terminuotą apgyvendinimo sutartį galiojančią iki 2020 m. liepos 30 d. arba jiems 2019-2020 m. m. pavasario semestre baigiasi studijos, bet nori toliau gyventi VDU bendrabutyje, turi registruotis dėl tolimesnio apgyvendinimo galimybės iki š. m. birželio 14 d. užpildydami šią el. apklausą. Taip pat registruotis turi tie studentai, kurie šiuo metu negyvena VDU bendrabutyje, bet nori jame gyventi vasaros laikotarpiu nuo š. m. liepos 1 d. iki liepos 31 d. su galimybe pratęsti iki rugpjūčio 16 d.

VDU absolventai (2019-2020 m. m. rudens ar pavasario semestre studijas baigę / baigiantys studentai) apgyvendinimo sutartį gali prašyti pratęsti:

• vasaros laikotarpiui (nuo š. m. liepos 1 d. iki liepos 31 d. su galimybe pratęsti iki rugpjūčio 16 d.)
  • 1 m. po studijų baigimo, t. y. iki 2021 m. birželio 30 d.

VDU Studentai apgyvendinimo sutartį gali prašyti pratęsti/sudaryti:

• 1 m. akademiniams metams t. y. iki 2021 m. birželio 30 d.
  • visam studijų laikotarpiui (ši dalis taikoma tik Akademijos (Kauno r.) bendrabučiuose gyvenantiems studentams, jei per 2019 – 2020 m. m. neturėjo jokių drausminamų nuobaudų)

Kiti (ne VDU) studentai apgyvendinimo sutartį gali pratęsti/sudaryti:

• 1 m. akademiniams metams t. y. iki 2021 m. birželio 30 d.

Apklausos pildyti nereikia tiems studentams, kurie neketina gyventi viename iš Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučių po 2020 m. birželio 30 d. arba 2019-2020 m. m. pavasario semestre studijoms pasibaigus, taip pat tiems VDU studentams, kurie išsikėlė iš bendrabučio po 2020 m. balandžio 1 d. ir jų vietos yra saugomos iki 2020 m. liepos 31 d.

SVARBU: Įvertinus LR Vyriausybės paskelbto karantino sąlygas bei taikomas priemones, susijusias su COVID-19 pandemijos prevencija ir valdymu bendrabučiuose bei dėl to galimus jų pertvarkymo planus, skiriant gyvenamąją vietą bendrabutyje svarbus yra el. apklausos užpildymo laikas, todėl greičiausiai užpildžiusieji turės aukštesnį prioritetą į vietos skyrimą, jei universitetas negalės suteikti prašomos gyvenamosios vietos dėl vidaus pertvarkos arba bus keli pageidavimai į tą pačią vietą.

Iškilus klausimams kreipkitės į: