Idėjų konkursas visuomenei: „Čia gali būti tavo frazė“

2151 1

Vytauto Didžiojo universitetas, siekdamas akcentuoti artes liberales studijų modelio išskirtinumą, tęsia komunikacinio įvaizdžio „Išsilavinimas 360“ kampaniją ir kviečia universiteto bendruomenę, miestiečius ir visus susidomėjusius dalyvauti konkurse „Čia gali būti tavo frazė“ bei dalintis mintimis, idėjomis, frazėmis, kaip jie apibūdintų visapusį išsilavinimą.

„VDU taikomą artes liberales studijų sistemą puikiai atspindi 360 laipsnių neužbaigtas apskritimas, kadangi šis studijų modelis niekada neakcentuoja išsilavinimo pabaigos, kaip ir ratas, kur kiekvienas taškas yra vienos dalies pabaiga ir kitos pradžia“, – vizualinį ir komunikacinį įvaizdį „Išsilavinimas 360“ aptaria VDU rektorius prof. Juozas Augutis.

Konkurso sąlygos:

„Čia gali būti tavo frazė“  tikslas – universiteto ir Kauno bendruomenės bei visų neabejingų švietimo temai įtraukimas, siekiant skatinti dalyvių kūrybiškumą, idėjų realizavimą bei diskursą apie išsilavinimo svarbąVisi norintys dalyvauti konkurse kviečiami apsilankyti Vytauto Didžiojo universiteto socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, prisijungti prie vykdomos akcijos ir viena fraze apibūdinti visapusišką išsilavinimą.

Konkurso taisyklės:

  • Komentaruose rašyti savo siūlomą frazę;
  • Frazė turėtų būti ne ilgesnė nei 10 žodžių;
  • Pasiūlymai komentaruose laukiami iki gegužės 26 d. (penktadienio);
  • VDU bendruomenės komisija atrinks tris frazes, kurios birželio mėnesį puoš miesto erdves.

Studijos VDU vykdomos siekiant suteikti visapusišką išsilavinimą ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebėjimą kritiškai įvertinti problemą iš skirtingų požiūrio taškų, mokėjimą prisitaikyti prie naujų žinių, priimti savarankiškus, kompetentingus sprendimus ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus.

Junkitės prie Vytauto Didžiojo universiteto socialinio tinklo „Facebook“ ir sekite naujienas.

Komentarai

Mantautas

360 centras yra ten, kur stovi tu. Stok į VDU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.