GMF studentei – „Thermo Fisher Scientific“ stipendija

„Thermo Fisher Scientific“ – viena didžiausių pasaulio kompanijų, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Jos metinės pajamos – 17 mlrd. JAV dolerių, dirba 50 tūkst. darbuotojų. Kompanijos padalinys Vilniuje – UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Produktai yra plačiai naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus diagnostikos metodus.

„Thermo Fisher Scientific“ vardinių stipendijų skyrimo komisija nusprendė, kad 2016-2017 mokslo metais įmonės stipendiją gaus ir bakalauro baigiamąjį darbą rengs Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ketvirto kurso biotechnologijų studentė Diana Dilytė.

Stipendijos tikslas – gabius bei motyvuotus VDU studentus, studijuojančius su biotechnologijomis ar UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinančius šių sričių žinias, skatinti dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros, todėl VDU Gamtos mokslų fakulteto (GMF) II-III kurso studentai buvo kviečiami šioje bendrovėje rengti bakalauro studijų baigiamuosius darbus.

Vardinės stipendijos dydis yra 964 eurai per studijų metus ir ją mokės VDU  lygiomis dalimis kas mėnesį.

Kompanija „Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra pripažinta kaip aukščiausią reputaciją Lietuvoje turinti įmonė (Verslo reputacijos indekso tyrimas, 2016 m.). Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimuose jai skirti Metų darbovietės Lietuvoje įvertinimai (2014 ir 2012 m.).