„Gerovės miesto“ projektas kurs socialines iniciatyvas Kaunui

Kas nutinka, kai susijungia studentai iš įmonių socialinės atsakomybės, dalijimosi ekonomikos ir asmeninių finansų sprendimų bei kitų įvairių sričių profesionalai, inovatyvūs studijų metodai ir geriausios verslo patirtys? Sukuriamos socialinės inovacijos Kaunui!

Inicijuotas Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto, ištestuotas ir įkvėptas „ChangeMakersON“ organizacijos startuoja projektas – „Gerovės miestas“, kuriame jaunos širdys ir didelės idėjos iškelia mūsų mylimą miestą į naujas socialinės atsakomybės aukštumas!

Lapkričio 23 d., šeštadienį, Panelinėje diskusijoje išgirsime: Tadas Stankevičius (KaunasInn), Agnė Jaraitė (Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai), Arūnė Matelytė (EIMIN), Rita Bendaravičienė (VDU EVF) ir Kęstutis Šetkus (MITA). Moderatoruos Simona Simulytė.

Ekspertų komanda: Joshua Olusegun Fayomi, Simona Simulytė, Brigita Pruskaitė, Emilija Žvirgždaitė, Arūnė Matelytė, Aušvydas Gražinys, Evelina Sakalauskaitė Bendoraitienė, Viktorija Starkauskienė, Asta Gaigalienė, Nina Klebanskaja ir kt.