Geriausia išrinktoje publicistikos laidoje – VDU studentų reportažas

Geriausių radijo ir televizijos laidų konkurse „Pragiedruliai“ šiemet geriausia TV publicistikos laida buvo išrinkta Jurgės Pridotkaitės ir Svetlanos Gužauskienės laida apie pasivaikščiojimą po Kauną su menininku Zanu Hoffmanu iš ciklo „7 Kauno dienos“. Šioje laidoje buvo ir reportažas, kurį parengė VDU Romo Sakadolskio medijų laboratorijos studentai (kuratorius – Laisvis Karvelis).

Reportažą parengė VDU studentai Rokas Serapinas, Goda Batavičiūtė, Rytis Jankauskas, Medeinė Rainytė, Modesta Krugždaitė.

Konkursą „Pragiedruliai“ organizuoja Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK). Komisija siekia skatinti kokybiškesnio ir įvairesnio turinio laidas, todėl ir vertino jas atsižvelgdama į aktualumą, išliekamąją ir meninę vertę, originalumą, poveikį ugdant kultūrines, bendražmogiškąsias, pilietines ir estetines vertybes bei darbo profesionalumą ir kūrybiškumą.