Geografijos mokytojams vyks praktinis forumas apie ugdymo inovacijas

1272

Vytauto Didžiojo universitetas ir Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla gegužės mėn. 8 d. (antradienį), Vytauto Didžiojo universitete (V. Putvinskio g. 23) organizuoja Respublikinį bendrojo ugdymo mokyklų geografijos mokytojų forumą „Ugdymo inovacijos ir integracijos galimybės geografijos pamokose“. Forumas skirtas geografijos mokytojams, mokyklų administracijos atstovams, taip pat mokytojams, kurie vykdo dalykinę integraciją su geografijos mokomuoju dalyku, būsimiems pedagogams, kurie studijuoja ar atlieka praktikas bendrojo ugdymo mokyklose.

Pirmoje forumo dalyje bus analizuojamos ugdymo naujovės ir tendencijos šiuolaikinėje mokykloje aptariant mokyklos ir muziejaus bendradarbiavimo patirtis vykdant STEAM programas, bei viešojo kalbėjimo svarbą ugdymo prpocese. Antroji sesija skirta inovacijų ir technologijų pritaikymo geografijos pamokose aptarimui. Bus pristatomas geografinių informacinių sistemų panaudojimas siekiant pamokas padaryti kūrybiškesnes ir įtraukiančias, taip pat įvertinami inovatyvūs ir efektyvūs mokymo(si) būdai. Trečioji sesija skirta integracijos galimybių pristatymui, aptariant vizualumo svarbą pamokose ir patirtis integruojant geografijos pamokas su užsienio kalbomis ir kitais mokomaisiais dalykais.

Forumo organizatoriaus Mindaugo Norkevičiaus vertinimu, inovacijų ir technologijų taikymas pamokose yra vienas iš svarbiausių šiuolaikinės pamokos elementų, todėl būtina ir gerosios patirties sklaida, kad pedagogai galėtų dalytis savo sukauptomis žiniomis. Forumo organizatorius akcentuoja, kad „dalykinės integracijos svarba ir galimybės geografijos pamokose gali būti perteikiamos įvairiausiais būdais ir metodais, o mokytojo vaidmuo turi atspindėti ir šiuolaikines tendencijas ir integracijos pademonstravimą kaip priemonę inovatyviam ugdymui, taip atskleidžiant mokomųjų temų praktinį pritaikymą“.

Forume dalyvavusiems mokytojams bus išduoti KPKC kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registracijos forma.

Prisegtuose prieduose rasite forumo nuostatus ir konferencijos programą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.