Gegužę VDU startuos „INFO dienos“ stojantiesiems (atnaujinta)

Nuo gegužės 1 d. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyksta „INFO dienos“ stojantiesiems. Jų metu į Lietuvos aukštąsias mokyklas stojantys asmenys konsultuojami stojimo klausimais, čia pat savarankiškai ar su konsultantų pagalba gali užpildyti stojimo prašymus internetu, sužinoti daugiau apie VDU studijų programas ir studijų sąlygas, pabendrauti su fakultetų atstovais ir VDU studentais.

Speciali VDU „INFO dienoms“ suburta komanda konsultacijas teiks iki pat rugpjūčio mėnesio. „INFO dienų“ stojantiesiems centras įsikūręs VDU rūmuose adresu K. Donelaičio g. 52-114.

Šiais metais, pasikeitus prašymų stoti į Lietuvos aukštąsias mokyklas registravimo tvarkai, stojantieji dokumentus pateikti galės tik internetu. VDU Studijų marketingo tarnybos direktorės Miglės Šontaitės manymu, daugeliui toks būdas bus patogesnis ir greitesnis, tačiau tikėtina, kad kils ir daugiau klausimų, neaiškumų. „Pamanėme, kad, prasidėjus prašymų registracijai, stojantiesiems informacijos, patarimų ir kitokios pagalbos tikrai prireiks. Taigi, subūrėme VDU darbuotojų ir studentų komandą, kuri nuo gegužės pradžios konsultuos stojančiuosius“, – pasakojo  M. Šontaitė.

Atvykę į INFO dienų stojantiesiems centrą nuo gegužės 1-os iki rugpjūčio mėnesio, stojantieji galės naudotis kompiuteriais ir savarankiškai ar su konsultantų pagalba užpildyti prašymus stoti. Juos konsultuos Studijų marketingo tarnybos komanda, fakultetų atstovai ir studentai. VDU Karjeros centro darbuotojai kvies atlikti specialius testus, kurie padės išsirinkti tinkamiausią specialybę. Apie studijų sąlygas VDU (bendrabučius, stipendijas, dalines studijas ir stažuotes užsienyje) konsultuos Tarptautinių ryšių tarnybos komanda ir Studentų reikalų tarnybos atstovai.

Nuo gegužės 25 dienos VDU adresu K. Donelaičio g. 52-114 taip pat veikia vienas iš trijų LAMA BPO bendrojo priėmimo duomenų tvarkymo punktų Kaune. Čia bus priimami ir registruojami stojančiųjų dokumentai ir teikiama informacija apie stojimo procedūras.

Pagal šių metų priėmimo nuostatus tie stojantieji, kurie išsilavinimą įgijo užsienio mokslo įstaigose ir tie, kurie išsilavinimą įgijo Lietuvoje 2009 metais ir anksčiau, privalės apsilankyti viename iš LAMA BPO punktų ir užregistruoti stojimui reikalingus dokumentus. Prašymus studijuoti visi stojantieji šiais metais pirmą kartą teiks tik internetu.

Stojantieji rūpimus klausimus taip pat gali pateikti telefonu (8 37) 323 206, elektroniniu paštu darbuotojai@smt.vdu.lt, naudojantis programa „Skype“  (VDU.moksleiviams) ir socialiniame tinkle „Facebook“ (VDU moksleiviams). Svarbiausia ir aktualiausia informacija apie studijas VDU skelbiama ir nuolat atnaujinama VDU internetiniame puslapyje mindaugas.vdu-lt.tit.lt/stojantiesiems.