Gamtos mokslų fakulteto studentams – stipendijos

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, tęsdama ilgametį bendradarbiavimą su Lietuvos universitetais, kviečia VDU Gamtos mokslų fakulteto II-III kurso studentus bendrovėje rengti bakalauro studijų baigiamuosius darbus. Paraiškos priimamos iki liepos 11 d.

Geriausiems studentams, kurie bendrovėje 2014-2015 mokslo metais rengs baigiamuosius studijų darbus, bus skirtos 2-5 vardinės „Thermo Fisher Scientific“ stipendijos.

Bakalauro studijų studentams skiriamos stipendijos dydis yra 3330 Lt, magistro – 6120 Lt (visiems mokslo metams). Stipendija bus mokama lygiomis dalimis kas mėnesį. Paskyrus stipendiją, jos gavėjas nepraras galimybės gauti valstybės ar kitokias stipendijas.

Konkurso sąlygos ir temos antros pakopos (magistro) studijų I kurso studentams bus paskelbtos iki 2014 m. rugsėjo 10 d.

Studentai turi pristatyti šiuos dokumentus:

1. gyvenimo aprašymą (CV);
  2. motyvacinį laišką; jame reikia nurodyti  baigiamojo darbo, kurį studentai norėtų rengti bendrovėje „Thermo Fisher Scientific Baltics“, temą. Visos siūlomos temos yra skelbiamos stipendijos skyrimo 2013-2014 mokslo metams stipendijos konkurso sąlygose;
  3. pažymą apie paskutinių dviejų semestrų mokymosi vidurkį, pasirašytą fakulteto dekano arba Akademinės reikalų tarnybos vadovo;
  4. valstybinių brandos egzaminų rezultatus ir trumpą studento kitų studijų pasiekimų bei visuomeninės veiklos charakteristiką (dalyvavimas mokslinėse olimpiadose ir pan., jei yra);
  5. katedros (instituto) ar grupės darbo vadovo arba darbovietės vadovo rekomendacija būtų pranašumas.

Dokumentus galima siųsti iki liepos 11 d. VDU
Gamtos mokslų fakulteto dekanatui (dek@gmf.vdu.lt) ir UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ (lolita.zaliauskiene@thermofisher.com), el. laiško pavadinime nurodant „Paraiška „Thermo Fisher Scientific“ stipendijai gauti“.

Informacija apie paskirtas stipendijas bus paskelbta VDU bei Gamtos mokslų fakulteto tinklalapyje iki 2014 m. liepos 31 d. imtinai.

„Thermo Fisher Scientific“ vardinės stipendijos yra skiriamos nuo 2011 m. Stipendijos tikslas – gabius bei motyvuotus VDU studentus, studijuojančius su biotechnologijomis ar UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinančius šių sričių žinias, skatinti dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros.

Daugiau informacijos teikia UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovai Natalja Kudina (el. paštas natalja.kudina@thermofisher.com, tel. +370 65059967) arba Lolita Zaliauskienė (el. paštas lolita.zaliauskiene@thermofisher.com, tel. +370 2591184).

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijos konkurso sąlygos