Galimybė vasarą aplankyti Singapūrą

2588 2

Singapūras

Singapūro vadybos institutas (angl. Singapore Institute of Management) liepos 4 – 22 dienomis organizuoja „Tarptautinę vasaros programą 2016 (IPT @ SIM)“.

Programoje kviečiami dalyvauti tarptautiniai ir vietiniai studentai, vadybos ir verslo srities profesionalai. „Tarptautinė vasaros programa 2016 (IPT @ SIM)“ – unikali patirtis, kurios metu gerąsias praktikas ir turimas žinias perduos verslininkai ir mokslininkai. Išsamių paskaitose-konsultacijose bus pristatomi įvairūs Azijos pramonės ir bendruomenės paslaugų projektai. Visa vasaros programa orientuota į globalios vadybos ir verslo savimonės ugdymą ir įgūdžių tobulinimą.

„Tarptautinė vasaros programa 2016 (IPT @ SIM)“ suteikia galimybę asmenines akademines ir kultūrines žinias pritaikyti vienoje turtingiausių, saugiausių ir dinamiškiausių pasaulio šalių, Singapūre.
Vasaros programos metu vyks pagrindinės paskaitos, kurių metu  bus perteikiamos tarptautinio verslo ir verslininkystės pairtys. Tarptautinio verslo ir verslininkystės globalizacijos ir pasaulio kultūros diapazone. Šios paskaitos bus vykdoma apsilankę tarptautinius mokslo ar verslininkai įrengta daug žinių ir patirties savo srityje. „Tarptautinė vasaros programa 2016 (IPT @ SIM)“

Norintiems pagerinti turimas anglų kalbos žinias – specializuotos anglų verslo ir vadybos kalbėjimo ir rašymo vyks  išplėstinis kursas. „Tarptautinės vasaros programos 2016 (IPT @ SIM)“ metu išskirtinė galimybė – įvadinės kinų kalbos paskaitos.

Taip pat vyks konsultacijos apie projektinės veiklos planavimą ir įgyvendinimą, asmeninių įgūdžių lavinimo kursai, įvairios studentų diskusijos apie studijas bei ekskursijos po Singapūrą.

„Tarptautinė vasaros programa 2016 (IPT @ SIM)“ vyks anglų kalba.

Norintys dalyvauti paraiškas turi pateikti iki 2016 m. birželio 19 d.

Daugiau informacijos apie vasaros programą ir paraiškų dalyvavimui teikimą.

Komentarai

Ugnė

Sveiki, kaina VDU studentams 3000 dolerių?

VDU Studijų informacijos centras

Laba diena, Ugne. Dėl vasaros programos kainos visuomet galite asmeniškai kreiptis el. paštu: summer@sim.edu.sg. Jums bus suteikta visa reikalinga informacija apie įmokų dydžius, datą bei kokios paslaugos įeina į nurodytą sumą. Gražios dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.