Forume – Lietuvos verslas globalių iššūkių ir galimybių kontekste

Vytauto Didžiojo universiteto Bioekonomikos plėtros fakultetas, globojant Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministrui Virginijui Sinkevičiui, atliko Lietuvos studentų apklausą pagal pasaulyje didžiausio studentų verslumo tyrimo „GUESSS“ metodiką.

Apklausos metu aiškintasi, kiek aukštųjų mokyklų aplinka yra palanki studentų verslumui, koks jų kompetencijų kurti nuosavą verslą lygis, kaip ir kokį verslą jau studijų metu vysto arba po jų baigimo planuoja kurti studentai, kokia studentų patirtis dirbant tėvų versle arba jau veikiančiame startuolyje. Tyrime taip pat nagrinėti Lietuvos studentų migracijos klausimai. Lietuvoje apklausta virš 1 000 studentų (2018 m. lapkričio – 2019 m. sausio mėnesiais), o tarptautiniu mastu – daugiau nei 200 000 studentų.

Balandžio 19 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje organizuojamas forumas „Lietuvos verslo ateitis globalių iššūkių ir galimybių kontekste“ šio tyrimo rezultatų pristatymui ir aptarimui su jaunimo, verslo bei valdžios atstovais. Diskusijos prelegentai: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Europos Parlamento narys, verslininkas Antanas Guoga, „Staticus Norge“ generalinė direktorė Aušra Vankevičiūtė, „EY“ konsultacijų padalinio Baltijos šalyse vadovas, partneris Linas Dičpetris.

Be to, renginyje savo įžvalgomis apie pokyčius versle dalinsis Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Benjaminas Žemaitis, Vytauto Didžiojo universiteto Intelektualių sistemų laboratorijos vadovas Darius Amilevičius, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro profesorius Rolandas Meškys.

Dalyvių skaičius ribotas, vyksta išankstinė registracija.

Forumo programa