EVF – tarptautinis „Eduniversal“ įvertinimas

1006

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas jau trečius metus iš eilės patenka į geriausių 700 pasaulio verslo mokyklų lygą „Eduniversal“. VDU EVF jau antrą kartą iš eilės įvertintas itin aukštu 3-jų Palmių šakelių „Eduniversal“ apdovanojimų reitingu (angl. Excellent Business School with reinforcing international influence). Trys reitingo Palmės lapeliai skiriami puikioms verslo mokymo įstaigoms, kurių veikla tarptautinėje verslo aplinkoje turi didelę įtaką.

2017 m. lapkričio 8–12 dienomis „Eduniversal“ kongreso metu Dubajuje buvo paskelbti naujieji reitingai ir apdovanoti geriausiai įvertintų mokymo įstaigų atstovai. Kaip ir kasmet, šie reitingai nustatomi apklausus 1000 švietimo institucijų (fakultetų, institutų ir t. t.) dekanų bei vadovų bei įvertinus verslo mokyklas pagal tarptautiškumo kriterijus – tarptautinį žinomumą, akreditacijas, narystę tarptautinėse asociacijose ir organizacijose, tarptautinę ir vietinę partnerystę, vietą tarptautiniuose reitinguose ir kt.

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas buvo viena iš keturių Lietuvos mokymo įstaigų, patekusių į šį sąrašą.

„Eduniversal“ verslo universitetų reitingo pagrindinis tikslas – objektyviai palyginti įvairių šalių mokymo įstaigas, organizuojančias vadybos ir verslo administravimo studijas. Reitingas padeda studentams ir akademiniams darbuotojams, kurie renkasi užsienio šalių universitetus studijoms, stažuotėms ar bendradarbiavimui. „Eduniversal“ reitinge iš viso dalyvauja 1000 verslo universitetų ir mokyklų iš 154 pasaulio šalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.