Doktorantams – tarptautinė intensyvi programa

1597

Birželio 17 d. Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos katedra ir Inovatyvių studijų institutas (ISI) pradėjo tarptautinę dviejų savaičių trukmės „Erasmus“ intensyvią programą doktorantams „Virtualus mobilumas ir mokymasis“.

Birželio 17–29 dienomis vykstančią intensyvią programą remia Europos Komisija. Programoje dalyvauja 35 doktorantai iš 6 Europos partnerių universitetų: Latvijos universiteto, Jogailos universiteto (Lenkija), Aveiro universiteto (Portugalija), Oviedo universiteto (Ispanija), Pavia universiteto (Italija) ir VDU.

Programoje taip pat dalyvauja ir Edukologijos mokslo krypties Jungtinės doktorantūros doktorantai iš Klaipėdos, Mykolo Romerio ir Vytauto Didžiojo universitetų. Dvidešimt penkiems užsienio dalyviams bei dešimčiai doktorantų iš Lietuvos dėsto 10 profesorių iš partnerių universitetų bei VDU ISI lektoriai. Dvi savaites intensyvaus darbo vainikuos tarptautinių virtualaus mobilumo modulių sukūrimas, atvejo analizių publikacijos bei vertinga tarptautinė patirtis būsimiems akademiniams lyderiams iš 6 Europos šalių.

VDU Inovatyvių studijų instituto direktorė, Europos nuotolinio ir e.mokymosi tinklo (EDEN) vice-prezidentė doc. Airina Volungevičienė pažymėjo, kad ši intensyvi programa leidžia studentams susipažinti su virtualaus mobilumo teikiamomis galimybėmis. „Kiekvienam studentui įdomu pabandyti mokymąsi kitoje institucijoje, kitame kultūriniame kontekste. Virtualus mobilumas sukuria galimybes visiems studentams dalyvauti „Erasmus“ ar kitokioje mobilumo programoje ir suteikia jiems virtualią prieigą prie aukštojo mokslo institucijų mokymosi turinio, šaltinių, mokymosi aplinkų“, – intensyvioje programoje nagrinėjamą temą pristatė doc. A. Volungevičienė.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.