Doc. dr. A. Raškinio paskaitoje – apie žmogaus minčių pasaulį

Balandžio 25 d., trečiadienį, 18 val., VDU rūmuose (K. Donelaičio g. 52–422) VDU Informatikos fakulteto doc. dr. Arimantas Raškinis surengs paskaitą, kurioje mokslininkas pasitelks loginius modelius nagrinėdamas žmogaus minčių pasaulį, kvies kartu padiskutuoti. Į renginį kviečia VDU filosofijos studentų mokslinė draugija „Agora“.

Organizatorių teigimu, nors ir manome, kad žinome, kas yra mintis ir kokia minčių pasaulio struktūra, kaip mes pažįstame realybę, tačiau tas aiškumas kaipmat išgaruoja, kai bandome priderinti įvairias mąstymo schemas nepriklausomiems įvykiams, kalbėti apie žmogaus žinių visumą, jos struktūrą. Paskaitoje bus mėginama atsakyti į šiuos klausimus: kas yra laisvė, kūrybingumas, moralinis gėris ir kaip tai gali būti tyrinėjama, aiškinama pasitelkus į pagalbą loginius universumo modelius?

Doc. Dr. Arimantas Raškinis ir „Agora“ maloniai kviečia visus, kuriems įdomu ir svarbu, kaip, kodėl ir ką mes mąstome, atvykti į paskaitą apie žmogaus minčių pasaulį ir loginius universumo modelius, kelti diskusijas ir pabandyti kartu apmąstyti keliamas problemas.

Logika nuves tave nuo A iki B. Vaizduotė – visur“ (A. Einsteinas)