Diskutuos apie tarpkultūrinę verslo komunikaciją

Sausio 23–28 dienomis Vytauto Didžiojo universitete (K. Donelaičio g. 52–508) vyks dėstytojų ir doktorantų kvalifikacijos kėlimo seminaras „Tarpkultūrinė verslo komunikacija. Tyrinėjimai ir studijos II“. Seminarą rengia VDU Vokiečių ir prancūzų filologijos katedra.

Seminarą ves patyrę verslo komunikacijos žinovai iš Vokietijos ir Suomijos – prof. Jürgen Bolten (Jenos universitetas) ir prof. Ewald Reuter (Tamperės universitetas), kurie pristatys aktualius verslo komunikacijos tyrinėjimo objektus, naujus mokymo metodus, kultūros ir ekonomikos sąveikos būdus.

Vokiečių kalbos dėstytojai iš VDU, Vilniaus universiteto, Kauno technologijos universiteto bei doktorantai iš Latvijos universiteto skaitys pranešimus, aptars vadovavimo magistro diplominiams darbams problemas, diskutuos apie verslo komunikacijos vokiečių kalba kompetencijų perteikimo metodus.

Seminaras vyks vokiečių kalba. Seminaro programą rasite čia.

Kviečiame dalyvauti visus, besidominčius verslo komunikacijos klausimais.