Diskusijoje apie pasaulio lietuvius ir kalbas – V. Leonavičienė

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko diskusija „Ar pasaulio lietuviui išmokti ir išsaugoti kalbą – iššūkis?“.

Diskusijoje dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarptautinių ryšių departamento Švietimo akademijos Tarptautinių ryšių grupės vadovė,  Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursų organizatorė Vilma Leonavičienė, lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursų dalyviai argentinietis Emanuel Giacoia ir lenkas Jakub Kubs, Australijos, Lenkijos, Singapūro lituanistinėse mokyklose dirbusi Sandra Jeglinskė, lietuvių mokykloje Vašingtone dirbusi kitakalbių dėstytoja Birutė Grašytė, Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto biuro vedėjas Kęstutis Kaminskas.

Diskusijos atgarsiai – LRT Plius laidoje „Pasaulio lietuvių žinios“.