Disertacijų tematikų ir doktorantų vadovų konkursai

1211

VDU Mokslo tarnyba informuoja, kad prasidėjo disertacijų tematikų ir doktorantų vadovų konkursai, skelbiami remiantis doktorantūrų reglamentais.

Doktorantų disertacijų tematikas gali siūlyti mokslininkai arba mokslininkų grupės. Norintieji dalyvauti disertacijų konkurse turi pateikti nustatytos formos paraišką.

Lygiagrečiai su disertacijų tematikų konkursu skelbiamas ir doktorantų vadovų konkursas. Šiame konkurse gali dalyvauti tik tie mokslininkai, kurie atitinka ne žemesnius kaip vyresniojo mokslo darbuotojo reikalavimus ir dalyvauja doktorantūros procese bei tarptautinėje mokslinėje-ekspertinėje veikloje. Norintys dalyvauti konkurse turi pateikti nurodytos formos prašymą, gyvenimo aprašymą, mokslinės bei kitos veiklos aprašą.

Disertacijų tematikas ir doktorantų vadovus tvirtins atitinkamos mokslo krypties komitetas. Doktorantų priėmimas bus skelbiamas tik į atrinktas tematikas. Naujai priimtiems doktorantams vadovauti galės tik doktorantų vadovų konkurse atrinkti vadovai.

Kiekvienos mokslų krypties doktorantūroje konkursų sąlygos šiek tiek skiriasi. Detali informacija ir sąlygos apie konkrečios mokslo krypties doktorantūros disertacijų tematikų ir doktorantų vadovų konkursą yra pateikiama VDU tinklalapio skiltyje „Doktorantūra“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.