Botanikos sodas kviečia į rudens mugę „Pakalnutės uoga“

1809 2

Rugsėjo 5–7 d. VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) vyks tradicinė vaiskrūmių, dekoratyviųjų augalų, bičių gėrybių, tautodailės dirbinių, ekologiškų maisto produktų mugė „Pakalnutės uoga“.

Mugėje bus prekiaujama botanikos sode išaugintais dekoratyviaisiais krūmeliais, vaistiniais, prieskoniniais, retaisiais uoginiais augalais, daugiametėmis ir kambarinėmis gėlėmis. Renginio metu veiks Lietuvos gėlių selekcininkų draugijos jurginų ir kardelių paroda, asmeninė K. Ptakausko bonsai bei suiseki paroda, bus organizuojamos degustacijos, seminarai, konsultacijos, įvairios pramogos.

Seminaruose pranešėjai pasakos apie kambarinių augalų priežiūrą, vaistinius aromatinius augalus, bičių naudą žmogui, apynius, jurginus, rožes, vilkdalgius, bijūnus, bonsai ir t. t.

Prie botanikos sodo oranžerijos bus rengiamos ekskursijos, kuriose visi norintys galės susipažinti su reliktiniais augalais, Aukštosios Fredos dvaru ir Kauno tvirtove bei pačiu botanikos sodu.

Mugės programa

Komentarai

Aldona

Laba diena, dėkoju už gražius renginius. Bet programą taip pateikėte, kad vargu ar kas galės su ja susipažinti. Fonas ir mažos raidės vargu ar kam leidžia perskaityti jų turinį. O gal tai Jūsų paslaptis.

VDU

Laba diena, atsiprašome dėl nepatogumų. Organizatoriai paskelbė programą patogesniu formatu - dabar ją galima matyti kaip PDF dokumentą, tekstas didesniu šriftu (jį galima didinti arba mažinti). Nuorodas atnaujinome.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.