Skelbiami bendrabučių konkurso rezultatai (atnaujinta)

2360 15

VDU Studentų reikalų tarnyba skelbia pirmo kurso bakalaurantų, pasirašiusių sutartis su universitetu pirmo ir antro studentų priėmimo etapų metu, apgyvendinimo VDU bendrabučiuose 2013–2014 mokslo metais konkurso rezultatus.

Apgyvendinimo konkurso rezultatai I k. bakalaurantams (I-o ir II-o priėmimo etapo)

Apgyvendinimo konkurso rezultatai I k. bakalaurantams (papildomo priėmimo)

Primename, kad Vytauto Didžiojo universiteto bendrabutyje suteikiama gyvenamoji vieta, o ne kambarys, todėl paskirta gyvenamoji vieta gali būti vienviečiame, dviviečiame ar triviečiame bendrabučio kambaryje. Kambariuose ir blokuose gali gyventi tik tos pačios lyties asmenys. Nors į didžiąją daugumą studentų pageidavimų, nurodytų gyvenamosios vietos bendrabutyje paraiškoje, buvo atsižvelgta – tiek renkantis bendrabutį ir kambarį, tiek asmenis, su kuriais norima gyventi, tačiau ne visi jie buvo išpildyti dėl gyvenamųjų vietų trūkumo.

Vietos bendrabutyje skiriamos vadovaujantis VDU rektoriaus patvirtintu Universiteto bendrabučių suteikimo ir valdymo tvarkos aprašu.

Studentai, kuriems konkurso būdu yra suteikta gyvenamoji vieta bendrabutyje, tačiau dėl asmeninių priežasčių neketina joje apsigyventi, apie tai turi nedelsiant informuoti Studentų reikalų tarnybą.

Informacija studentams, kuriems nebuvo paskirta gyvenamoji vieta bendrabutyje

Studentai, kurie dalyvavo konkurse, tačiau jiems gyvenamoji vieta suteikta nebuvo, turėtų nuo rugsėjo 10 dienos stebėti VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašą ir, pamatę norimą vietą, ją rezervuoti bei kreiptis į Studentų reikalų tarnybą laisvų vietų sąraše nurodyta tvarka.

REKOMENDACIJA: Asmenys, konkurso tvarka neįgiję gyvenamųjų vietų VDU bendrabučiuose, gali savarankiškai kreiptis į kitų Kaune esančių aukštųjų mokyklų studentų apgyvendinimo institucijas.

Informacija studentams, kuriems buvo paskirta gyvenamoji vieta bendrabutyje

Visi studentai, kuriems paskirtos gyvenamosios vietos VDU bendrabučiuose 2013-2014 m. m., į jas įsikelti turės nuo š. m. rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 6 d. atvykdami į paskirtos gyvenamosios vietos bendrabutį. Šiuo laikotarpiu studentai bus priimami nuo 8 iki 17 val. pirmadieniais-ketvirtadieniais bei nuo 8 iki 16 val. penktadieniais (pietų pertrauka nuo 12 iki 13 val.). Sekmadieniais ir šeštadieniais studentai neapgyvendinami, išskyrus š. m. rugpjūčio 24 d. šeštadienį (tą dieną bus galima apsigyventi nuo 9 iki 16 val.).

Laiktarpyje nuo š. m. rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 6 d. į paskirtas gyvenamąsias vietas bendrabučiuose neįsikėlę studentai jų neteks ir šios vietos bus įtrauktos į VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašą bei paskirtos kitiems studentams.

Apsigyvenimo bendrabutyje metu asmuo turi:

Bendrabutyje apsigyvenančiam asmeniui suteikiama:

 • gyvenamosios vietos kambario raktas;
 • individualaus naudojimo inventorius, kuris įrašomas į gyvenamosios vietos kambario pasą paminint esamus gedimus ir trūkumus;
 • patalynė (patalynė keičiama kiekvieną savaitę);
 • baldai (lova, kėdė, rašomasis stalas, spinta);
 • galimybė naudotis skalbimo ir džiovinimo mašinomis;
 • interneto prieiga: bendrabučių nr. 1 ir nr. 2 kambariuose – kabelinė, bendrabučio nr. 3 kambariuose – bevielė;
 • bendrabučių nr. 1 ir nr. 2 kambariuose įrengta TV antenos prieiga;
 • galimybė naudotis poilsio ir žaidimų erdvėmis.

Praktinė informacija, žinotina prieš įsikeliant į bendrabutį

Mokesčiai

Bendrabučio gyvenamosios vietos mokestis vienam asmeniui (kurį sudaro elektros, karšto ir šalto vandens, šildymo, kitų komunalinių patarnavimų, interneto prieigos bei kitų su gyvenamosios vietos eksploatacija susiję mokesčiai) 2013-2014 m. m. bus skaičiuojamas paros tarifu:

 • VDU bendrabutis Nr. 1 – „Taika“ (Taikos pr. 119) – 6 Lt per parą;
 • VDU bendrabutis Nr. 2 – „Baltija” (Vytauto pr.71) – 7 Lt per parą (2-ame, 7-ame, 8-ame ir 9 ame aukštuose) bei 8 Lt per parą (3-iame, 4-ame, 5-ame, 6-ame aukštuose);
 • VDU bendrabutis Nr. 3 – „Karas“ (Taikos pr. 123) – 4 Lt per parą.

Bendrabučio apgyvendinimo mokestis, vadovaujantis apgyvendinimo sutartimi, už paskirtą gyvenamąją vietą turi būti sumokėtas avansu iki einamojo mėnesio 10 (dešimtos) kalendorinės dienos (pvz., rugsėjo mėn. – iki rugsėjo 10 d.). Laiku apgyvendinimo mokesčio nesumokėjusiems studentams skiriamos nuobaudos.

Kita informacija

Gyvenamąją vietą tame pačiame bendrabutyje keisti galima tik bendrabučio gyventojams tarpusavyje susitarus ir apie tai informavus valdytoją, o paskirtą bendrabutį – kreipiantis į Studentų reikalų tarnybą.

SVARBU: Savavališkai keisti gyvenamąją vietą bendrabutyje, taip pat remontuoti ar kitaip tvarkyti bendrabučio kambarį be bendrabučio administracijos leidimo draudžiama. Už šio draudimo pažeidimą skiriamos nuobaudos.

Daugiau informacijos apie bendrabučius ir gyvenimo sąlygas juose rasite VDU tinklalapio skiltyje „Bendrabučiai“ arba teiraujantis žemiau nurodytais bendrabučių valdytojų kontaktais.

Iškilus klausimams dėl bendrabučio vietų skyrimo, kreipkitės į VDU Studentų reikalų tarnybą.

Daugiau informacijos teikia

 • Studentų reikalų tarnyba
 • S. Daukanto g. 27 (210–212), 44249 Kaunas
 • Telefonas (8 37) 327 977, (8 37) 751 175
 • Faksas (8 37) 327 977
 • El. paštas info@srt.vdu.lt
 • Bendrabučių valdytojai
 • Studentų bendrabučio Nr. 1 (Taikos pr. 119) valdytojas, budėtojas (8 37) 353 964
 • Studentų bendrabučio Nr. 2 (Vytauto pr. 71) valdytojas, budėtojas (8 37) 223 639
 • Studentų bendrabučio Nr. 3 (Taikos pr. 123) valdytojas, budėtojas (8 37) 352 457

Komentarai

Studentė

Kokia tvarka dėl šių metų bendrabučio pirmininko rinkimų? Tą turi padaryti patys bendrabučio gyventojai ar atvyks VDU SA atstovai, padėsiantys organizuoti rinkimus?

Studentų reikalų tarnyba

Netrukus bus patvirtinti nauji VDU bendrabučių savivaldos nuostatai. Rinkimus, remiantis šiais nuostatais, organizuos VDU Studentų atstovybės atstovai.

Studentė

O galima būtų sužinoti, kada vyks tie rinkimai? Jau įpusėjo spalio mėnuo ...

Vilmantas Tamulenas

nereikia jokiu rinkimu maiso ciesint mergas poto neimanoma normaliai pagert

ekologas

o kas grazins vazonus kur nuyzdino is mano kambario valytojos

as

ir uzuolaidas pavogtas kas grazins

Petras

O kodėl SRT taip lėtai dirba? Darbais užsivertę kavą kibirais gerdami?

Zertwos

Nera valdzios, nera tvarkos. Srt nusispjaut ant musu

tvarkdarys

kas tas srt? srt tai berniuku ir mergaiciu grupele kurie megsta labdaringai aukoti savo laika kitiems. neisivaizduoju ka jie gali padaryt.

Dideles bites

Gal turit kas 4 medvaržčius suveikt?

susidurus

o ar SRT negalvoja kad studentam per daug yra duodama laisves,kas per vaiksciojimai naktimis,kada norim ,kur norim tada einam.Sutinku kad parejus bet kuriuo metu t.y.nakti budetoja privalo ileisti,bet kad iseiti susigalvojus,kaskur nakti is bendrabucio tai ka zinau......Ne duok dieve kas nors nutiktu,kas tada butu uztai atsakingas,o neisleisti ju nieks negali nes matai yra pazeidziamos ju teises !!!oO ar kitu teisiu jie nepazeidzia baliavodami,truksmaudami ir niokodami bendrabu cio turta,kuris priklauso VDU,bet panasu kad universitetui pakankamai uztenka lesu matyt is tu ''moksliuku'' kurie atvyksta studentaut,o ne studijuot. Istikruju SRT turetu rimciau pasiziuret ir galbut perziuret studentams gyvenantiems bendrabuciuose,taisykles,juk kiek girdima kituose universitetuose tokio ''bardako ''nera ,kaip VDU,,nejau nesinoretu pasikeist vizitines korteles kuri sklando ir tikrai ne kokios reputacijos.....

to susidurus

Ka cia per sudus sneki dink i buta gyvent padla tu

mokasinas-vertakas-cerdakas

Bardakas sako :D Tu matyt nieko negirdejes apie KTU ir Vilniaus aukstuju istaigu barakus kas ten dedasi

mokasinas-vertakas-cerdakas

Jei fuxas esi bispridiela keli, stabiliai is Ritutes tarnybini turi ir is barako ant skruzdelino skrendi. Rimti studentai supras. Tik Be Pavido Scenu.

susidurus to

gerbiamasis(-oji)-ar zinai su kuo reikala turi kad siulai dinkt???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.