„Baltic Summer University“ kviečia vasarą Kaune praleisti turiningai

1024

Vasara Kaune? Tikrai yra ką veikti! Vytauto Didžiojo universitetas kviečia studentus  prisijungti prie „Baltic Summer University“ vasaros programų – „Creative Media Lab“, „Social Media Marketing“, „Personal Branding“, „Zoom in the Baltics“ ir „Methods in Molecular Genetics“. Anglų kalba vykstančiuose kursuose, vedamuose žinomų akademikų, savo srities profesionalų ir geriausių praktikų, ne tik įgysite naujų ar pagilinsite turimas žinias, bet ir pagerinsite savo anglų kalbos įgūdžius, nes  užduotis vykdysite ir paskaitose dalyvausite kartu su studentais iš įvairių pasaulio šalių. Taip pat puikiai praleisite laiką kultūrinių ir socialinių veiklų metu.

Vytauto Didžiojo, Aleksandro Stulginskio ir Lietuvos edukologijos universitetų studentams taikoma 50 procentų nuolaida!

Plačiau apie „Baltic Summer University“

Šių metų liepą į Vytauto Didžiojo universitetą (VDU) sugrįžta Baltijos vasaros universiteto (angl. Baltic Summer University, BSU) programos. BSU kursai apima įvairias sritis, suteikdami studentams galimybę veiklas rinktis pagal savo poreikius ir interesus – sau tinkamus kursus atras ir tie, kurie siekia pagerinti savo profesinius įgūdžius ar išmokti naujų kalbų, ir tie, kurie vasaros mokyklą mato kaip galimybę pažinti įvairias kultūras ir užmegzti ryšius su naujais žmonėmis.

Šiais Lietuvai itin svarbiais metais, BSU kviečia pagalvoti, dėl kokių priežasčių siūlytume užsienio svečiams, potencialiems studentams ir turistams aplankyti Lietuvą – pamatyti Kuršių Neriją, modernistinę Kauno architektūrą, pasigrožėti Čiurlionio paveikslais, paragauti šaltibarščių ar aplankyti mūsų nepaprastai įvairius muziejus?

Besidomintys Baltijos šalių kultūra, menu, visuomene, politika ir ekonomika gali rinktis „Zoom in the Baltics“ – Baltijos šalių studijų vasaros mokyklą. Tiems, kuriuos domina viena seniausių kalbų pasaulyje, tinkamiausias pasirinkimas – lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai.

BSU taip pat galima išmokti arba pagerinti savo anglų ar vokiečių kalbų žinias, verslumo įgūdžius, įgyti su darbu susijusios patirties. Sugrįžta tik pernai debiutavę, tačiau jau populiariausiais spėję tapti Socialinių medijų marketingo kursai, viliojantys dalyvius savo novatoriškumu ir neįprastais mokymosi metodais. Šiemet juos papildo dar dvi kūrybiškumą ugdančios programos – medijų laboratorija ir asmeninio įvaizdžio formavimo kursai. Gamtos mokslų srities vasaros kursų dalyviai galės vykdyti praktines veiklas moderniose VDU tyrimų laboratorijose.

Visų Baltijos vasaros universiteto dalyvių laukia bendros socialinės veiklos: nacionalinių valgių ir kultūrų pristatymai, kūrybinės dirbtuvės, išvykos į Vilnių, Trakus ir kitas vertas pamatyti vietas.

Daugiau informacijos Baltic Summer University tinklalapyje ir el. pašto adresu: bsu@vdu.lt

Visos  „Baltic Summer University” naujienos –  projekto „Facebook“ paskyroje!

2017 metų Baltijos vasaros universiteto akimirkos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.