BAFF stažuočių ir mokslinių tyrimų JAV konkursas

922

Baltijos-Amerikos Laisvės Fondas (BAFF) kviečia esamus ir neseniai studijas baigusius studentus bei patyrusius mokslininkus iš Lietuvos teikti paraiškas dėl finansavimo profesinms stažuotėms ir moksliniams tyrimams Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) Paraiškos priimamos iki spalio 30 d.

Profesinių stažuočių programa

Stažuočių programa suteikia patrauklias galimybes dabartiniams universtitetų studentams bei nesenai baigusiems studijas pasinaudoti stipendija. Atrinkti kandidatai atlieka jų profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse. Jiems suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių stipendijos, kurių tikslas yra padengti apgyvendinimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Paraiškos priimamos iki spalio  30 d. Daugiau informacijos apie programą rasite čia.

Stipendijų programa tyrėjams

Ši stipendijų programa skirta paremti mokslininkus bei mokslinių tyrinėjimų specialistus, atliekančius nepriklausomus tyrimus arba bendradarbiaujančius su kitais tyrimų projektais Jungtinėse Valstijose. BAFF suteikia iki 60,000 JAV dolerių paramą per metus. Stipendija leidžia mokslo darbuotojams pasiimti šeimos narius.

Paraiškos priimamos iki spalio 30  d. Daugiau informacijos apie programą rasite čia.

Baltijos – Amerikos Dialogo programa

Baltijos – Amerikos Dialogo programa yra sukurta skatinti idėjų tarp Baltijos šalių ir Jungtinių Valstijų mainus ir aktyvinti tarptautinį bendradarbiavimą abiems pusėms įdomiose srityse. Viešosios Lietuvos, Latvijos ir Estijos įstaigos ir organizacijos kviečiamos teikti paraiškas JAV ekspertų, atvyksiančių į Baltijos šalis, priėmimo išlaidoms padengti.Lėšos suteikiamos padengti logistikos išlaidas – tarptautiniai skrydžiai, apgyvendinimas, maistas ir kelionės regiono viduje. Ypač skatinamos programos, kuriose numatytas skirtingų Baltijos šalių tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir galimas studentų dalyvavimas. Granto suma iki $10,000

BAFF pristato naują Baltijos-Amerikos Dialogo programos skyrių, kuriame Baltijos šalių mokslininkai, ekspertai, lektoriai, siekiantys dalyvauti ir skaityti pranešimus aukšto lygio profesinėse konferencijose, seminaruose, paskaitose ar panašiuose renginiuose, gali pateikti paraiškas kelionės išlaidoms į JAV padengti. Granto suma iki $ 5,000.

Paraiškos priimamos iki vasario 1 d. Daugiau informacijos apie programą rasite čia.

Apie Baltijos-Amerikos laisvės fondą

Baltijos-Amerikos laisvės fondas (Baltic-American Freedom Foundation) yra nepriklausoma organizacija, kurią finansuoja JAV vyriausybės iniciatyva įkurtas Baltijos-Amerikos verslo fondas (Baltic-American Enterprise Fund). Baltijos-Amerikos Laisvės fondas siūlo naujas galimybes talentingiems Lietuvos studentams, dėstytojams ir mokslininkams dalyvauti profesinių stažuočių programoje, imtis inovatyvių mokslinių tyrimų, tęsti antrosios pakopos studijas Jungtinėse Valstijose ir pasikviesti Jungtinių Valstijų įvairių sričių ekspertus į Baltijos šalis. Fondo veikla yra labai lanksti ir todėl visose srityse atsižvelgiama į kūrybingus pasiūlymus.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.