Aukštųjų mokyklų dėstytojai kviečiami studijuoti VDU „Pedagogiką“

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia priėmimą į vienerių metų profesines pedagogikos studijas aukštųjų mokyklų dėstytojams, neturintiems pedagogo kvalifikacijos ir pageidaujantiems ją įgyti. Prioritetas skiriamas planuojantiems dirbti pradinio, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo, anglų kalbos, fizikos, chemijos, matematikos mokytojais.

Studijos finansuojamos Kauno miesto savivaldybės lėšomis, todėl keliamas reikalavimas po studijų baigimo trejus metus dirbti pedagoginį darbą ugdymo įstaigose.

Baigus profesinių studijų programą „Pedagogika“, suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas baigtas studijas ir kvalifikaciją liudijantis valstybės pripažintas Studijų pažymėjimas.

Studijų programos vykdymas pritaikytas dirbantiems, paskaitos vyksta savaitgaliais (penktadieniais ir šeštadieniais), konsultacijos su dėstytojais vyksta nuotoliniu būdu – vakariniu metu po darbo. Visa studijavimui reikalinga medžiaga ir informacija pateikiama virtualioje „Moodle“ aplinkoje. Studijose numatyta privaloma pedagoginė praktika mokyklose ar kitose ugdymo įstaigose.

Prašymus galima pateikti iki 2018 m. gruodžio 28 d. 10 val. internetu: epasirasymas.vdu.lt.

Su prašymu pateikiamos šių dokumentų elektroninės kopijos:

• Aukštojo mokslo baigimo diplomo kopija (VDU absolventams, baigusiems studijas 2001 m. ir vėliau, jos pateikti nereikia);
  • Diplomo priedėlio kopija (VDU absolventams, baigusiems studijas 2001 m. ir vėliau, jo pateikti nereikia);
  • Paso asmens duomenų puslapio kopija arba asmens tapatybės kortelės kopija (VDU absolventams, jei nesikeitė duomenys, pateikti nereikia);
  • Dokumento, patvirtinančio pavardės ar vardo keitimą, kopija, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu.

2019 m. sausio 9 d. 9 val. VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, 204 a.) vyks stojančiųjų motyvacinis pokalbis. Motyvacijos vertinime stojantieji privalo dalyvauti nurodytu laiku. Jei stojantieji negali dalyvauti motyvacijos vertinime dėl objektyvių priežasčių, jie turi iš anksto (prieš 7 darbo dienas) apie tai informuoti universitetą nurodytais VDU Edukologijos instituto kontaktais.

Daugiau informacijos apie priėmimą į profesines studijas „Pedagogika“:

• VDU Edukologijos institutas Jonavos g. 66, 310 kab. LT-44191, Kaunas
  • Telefonas +370 37 327821