Auksinis scenos kryžius – Muzikos akademijos atstovei

583

Švenčiant tarptautinę teatro dieną, kovo 27-ąją, teikiami aukščiausi Lietuvos teatro apdovanojimai – „Auksiniai scenos kryžiai“. Šiemet Klaipėdos dramos teatro scenoje vyko laureatų pagerbimas ir apdovanojimas. Įteikta 17 premijų: 16 „Auksinių scenos kryžių“ ir Boriso Dauguviečio auskaras.

Vienas iš „Auksinių scenos kryžių“ atiteko Eglei Šidlauskaitei – VDU Muzikos akademijos dainavimo katedros asistentei. Ji buvo pripažinta geriausia operos soliste už Eboli vaidmenį Giuseppe Verdi operoje „Don Karlas“ (Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras). „Esu labai susijaudinusi, matyt, tai pirmas kartas, kai mano balsas dreba. Pirmiausia noriu padėkoti visiems tiems, kurie manimi patikėjo, kurie atvedė mane į Operos ir baleto teatrą. Taip pat – visai „Don Karlo“ kūrybinei grupei“, – apdovanojimų ceremonijoje sakė E.Šidlauskaitė.

Toje pačioje kategorijoje buvo nominuota solistė Raminta Vaicekauskaitė – VDU Muzikos akademijos dainavimo katedros lektorė – už Elizabetės vaidmenį G.Verdi operoje „Don Karlas“ (Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras) ir Ponios Flut vaidmenį O.Nicolai operoje „Vindzoro šmaikštuolės“ (Kauno valstybinis muzikinis teatras) ir solistas Liudas Mikalauskas –  VDU Muzikos akademijos dainavimo katedros absolventas, magistras – už Didžiojo inkvizitoriaus vaidmenį G.Verdi operoje „Don Karlas“ (Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras) ir sero Falstafo vaidmenį O.Nicolai operoje „Vindzoro šmaikštuolės“ (Kauno valstybinis muzikinis teatras).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.