Aukcionų metu surinktas lėšas VDU investuos į infrastruktūrą

Liepos 23-24 dienomis Vytauto Didžiojo universitete (VDU) įvyko pakartotiniai vieši aukcionai dėl jo nuosavybės teise valdyto nekilnojamojo turto – aštuonių nenaudojamų objektų. Parduoti keturi objektai, gautos lėšos bus investuojamos į universiteto infrastruktūros gerinimą – sudarant sąlygas mokslininkams vykdyti aktualius tyrimus, o studentams suteikti geresnes gyvenimo bendrabučiuose sąlygas ir modernias, šiuolaikinius poreikius atitinkančias studijas.

Nekilnojamasis turtas parduotas Kaune ir Kėdainių rajone. Kaune parduotas administracinis pastatas (A. Gustaičio g. 6), patalpos buvusiame studentų bendrabutyje (Taikos pr. 123), administracinis-gamybinis pastatas ir kiti statiniai (Vaškų g. 1). Kėdainių rajone – sandėlis ir kiti statiniai (Technikos g. 3, Keleriškiai).

Likusiems nenaudojamiems objektams bus vykdomas pakartotinis aukcionas rugpjūčio 26-27 dienomis. Registracija į aukcioną vyks rugpjūčio 19-21 dienomis.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Kėdainių rajone ir Kaune. Kėdainių rajone parduodami administraciniai ir kiti pastatai (Parko g. 6, Vilainiai), inžineriniai statiniai (Konstruktorių g. 1, Vilainiai), garažai (Sodų g. 1, Vilainiai). Kaune – sporto kompleksas (Technikos g. 18R).

Aukcionas vykdomas su LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos leidimu, įvertinus parduodamų pastatų būklę ir būtinybę modernizuoti infrastruktūrą pagal naujausius standartus, taip tiesiogiai skatinant naujų mokslo žinių ir inovacijų kūrimą bei gerinant studentų gyvenimo aplinką.

Daugiau informacijos – čia.