Atviro profesinio bendradarbiavimo iššūkiai

924

Lapkričio 5 d., ketvirtadienį, 9-18 val., viešbutyje „Kaunas“ (Laisvės al. 79) Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos nuotolinio ir e. mokymosi (LieDM) asociacija organizuoja konferenciją „Atviras profesinis bendradarbiavimas“.

Konferencijos tikslas – aptarti atviro profesinio bendradarbiavimo iššūkius aukštajame moksle, suaugusiųjų švietime, profesiniame rengime ir bendrajame ugdyme.

Šia konferencija siekiama kurti sinergiją tarp nacionalinių, regioninių ir Europos Sąjungos iniciatyvų (Mokymosi visą gyvenimą programos, Suaugusiųjų švietimo platformos EPALE, „Erasmus+“ programos), profesinių asociacijų, švietimo ir verslo partnerysčių.

Renginyje dalyvaus ir pranešimus skaitys 42 pranešėjai iš įvairių Lietuvos ir Europos institucijų.

Konferencijos plenarinėje sesijoje dalyvaus tarptautinių tinklų, fondų ir kitų institucijų, susijusių su inovacijomis, švietimu ir nuotoliniu mokymu, atstovai: Europos Komisijos Inovacijų ir technologijų instituto direktorius Denis Crowley, Europos nuotolinio ir e.mokymosi tinklo prezidentas Antonio Teixeira ir šio tinklo sekretoriato vadovas Andras Szucs, Švietimo mainų paramos fondo direktoriaus pavaduotoja Gražina Kaklauskienė, „Vaikystės sodo“ įkūrėja Austėja Landsbergienė.

Sveikinimo žodį tars VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir LieDM prezidentė, VDU Inovatyvių studijų instituto direktorė doc. dr. Airina Volungevičienė.

Konferencijos temos

  • Atvirasis švietimas: kryptys, ištekliai, praktika ir iššūkiai
  • Technologijomis grindžiamas bendradarbiavimas ir mokymasis tinkluose
  • Bendradarbiavimas kuriant naujoves
  • Atviras mokymasis asmeniniam, profesiniam ir visuomeniniam tobulėjimui
  • Tęstinio mokymosi perspektyvos
  • Lankstus ir atviras nuotolinis mokymas
  • Nuotolinio mokymo iššūkiai besimokančiajam

Konferencijos tinklalapis

Konferencijos „Facebook“ puslapis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.