VDU – oficialus „Kaunas 2022“ partneris

Kaunui 2022 metais tapsiant Europos kultūros sostine universitetų vaidmuo kultūrinės ir mokslinės programos kūrime yra nepaprastai svarbus. Vytauto Didžiojo universitetas nuo pat 1922 metų rėmėsi idėja, jog vieninga, stipri, atvira ir kritiška universitetų bendruomenė – miesto kultūros brandos požymis. Jos aktyvumas atskleidžia egzistuojantį nepriklausomą kūrybinį, intelektualinį potencialą ir, svarbiausia, rodo, kad mieste egzistuoja gyvybinga, kritiška, pasaulietiška meno ir kultūros žmonių bendruomenė bei publika.

VDU kaip bendruomenė, turinti gilias tradicijas ir jaučianti atsakomybę dėl ateities, siekia prisidėti prie svarbių dabarties klausimų apmąstymo ir jų aktualizavimo viešojoje erdvėje. Dėl šios priežasties Vytauto Didžiojo universitetas tapo Kaunas Europos kultūros sostinė 2022 oficialiu partneriu ir kartu įgyvendins įvairaus masto projektus.

Prisijunk prie „Kaunas 2022” savanorių

Tapk šiuolaikinės kultūros sostinės bendraautoriumi!