Anglų filologijos katedroje – svečias iš Gotlando universiteto

Balandžio 13–16 dienomis VDU Anglų filologijos katedroje lankysis Dr. Stellan Sundh iš Gotlando universiteto Švedijoje. Įgijęs daktaro laipsnį moderniosios lingvistikos srityje, šiuo metu jis tyrinėja tarptautinius santykius bei tarpkultūrinę komunikaciją Baltijos jūros regione.

S. Sundh daugelį metų studijavo kalbas ir socialinius mokslus, tačiau vėliau Upsalos universitete apsigynė daktaro disertaciją iš moderniosios lingvistikos srities . S. Sundh pagrindiniai moksliniai interesai – tai sociolingvistika, pragmatika ir diskurso (ypač šnekamosios anglų kalbos) analizė. Jis yra mokęs kalbų bei komunikacijos įvairiose vidurinėse mokyklose bei Švedijos universitetuose, o Gotlando universitete dirba nuo 2005 m.

Pastaruoju metu S. Sundh tyrinėja tarptautinius santykius ir tarpkultūrinę komunikaciją Baltijos jūros regione. Jis taip pat dalyvauja projekte kartu su trim Rusijos universitetais, kuriuo siekiama ištirti, kokia tarpkultūrinė komunikacija padeda vystyti sėkmingą bendradarbiavimą.

Į Vytauto Didžiojo universitetą Stellan Sundh atvyksta pagal „Nordplus Network for Teacher Education“ programą. Vizito metu jis skaitys šias paskaitas universiteto studentams:

Balandžio 13 d., antradienį, 11.30 – 13.00 val. (VDU rūmuose K. Donelaičio g. 52, 514 aud.) „Intercultural Competence and the English Language in the Baltic Region“;

Balandžio 14 d., trečiadienį, 13.00 – 14.30 val. (VDU rūmuose K. Donelaičio g. 52, 422 aud.) „Learner Autonomy in the Classroom“.

Balandžio 14 d. dėstytojas taip pat dalyvaus „Šiuolaikinės anglų kalbos mokymo teorijos“ seminare, (jis vyks 14.30 – 16 val.  VDU rūmuose K. Donelaičio g. 52, 422 aud.)), kurio metu vyks diskusija su Anglų filologijos bakalauro programos ketvirto kurso studentais.