AIMED projekto susitikime – pažangos vertinimas ir strategijos kūrimas

Vytauto Didžiojo universiteto Tarptautinio ryšių departamentas birželio 26 ir 27 dienomis surengė antrąjį AIMED projekto „The Aiming to Educate by Promoting the Academic Dimension of Erasmus+“ susitikimą. Projekto tikslas  –  sukurti internetinę platformą, kuri suteiktų patrauklų ir draugišką kursų katalogą tarptautiniams studentams. Studentai galės patikrinti įvairių aukštųjų mokyklų siūlomus internetinius kursus reikalingus jų studijų sutarčiai sudaryti.

Šio susitikimo metu buvo įvertinta projekto pažanga ir aptarti tolimesni projekto vystymo, administravimo ir sklaidos strategijos etapai.

Projekto partneriai: Lodzės universitetas, „Erasmus“ studentų tinklas (ESN), Vytauto Didžiojo universitetas, Cadizo universitetas, Granados universitetas, Santiago De Compostela universitetas, Europos humanitarinis universitetas, Europos universitetų fondas (EUF).

Susitikimo programa