AIESEC atveria tarptautinių stažuočių galimybes

Lapkričio 18 d. VDU centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28–105) pristatyta didžiausia jaunimo valdoma organizacija AIESEC. Renginyje buvo galima sužinoti apie galimybes gerinti savo ateities darbo paieškas studijuojant dar pirmame kurse.

AIESEC – tai pasaulinė, nepolitinė, nepriklausoma ir pelno nesiekianti studentų organizacija, kurios nariai domisi pasaulio problemomis. Svarbu pabrėžti, kad vienas iš pagrindinių AIESEC tikslų yra skatinti lyderystę bei verslumą jaunimo tarpe. Būtent tai įgyvendina tarptautinių stažuočių programos, kurios leidžia įgyti neįkainojamą patirtį.

Visi norintys prisidėti prie geresnės visuomenės ateities, išmokti verslo gudrybių, dirbti su tarptautine komanda, rengti projektus ir pagerinti bendravimo įgūdžius, kviečiami prisijungti prie programos „Global Citizen“. Dalyviai galės išvykti savanoriauti užsienyje, kur jie dirbs su projektais, gerinančiais visuomenės gyvenimą. Norintiems jau dabar rūpintis savo ateities darbo paieškomis, „Global Talent“ programa leis įgyti įgūdžių savo darbo srityje – jie galės dirbti įmonėje ir plėsti savo žinių ratą.