VDU ,,Gėlių ir muzikos festivalyje“ – programų įvairovė

2172

Liepos 14 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) prasidės ,,Gėlių ir muzikos festivalis“. Du vasaros mėnesius vyksianti muzikinė programa šiemet siūlo stilių ir žanrų įvairovę – pasirodys ir gerai žinomi Lietuvos atlikėjai, ir visiškai nauji muzikiniai projektai. Festivalio idėja – pristatyti klausytojams kuo įvairesnius muzikinius sąstatus, jaunus ir kūrybiškus atlikėjus bei novatoriškus jų projektus.

Liepos 14 d., ketvirtadienį, 19 val. vyks ,,Gėlių ir muzikos“ festivaliui ruošiamo muzikinio projekto „MAMMA MIA“ premjera, kuriame žymiausi legendinės grupės „ABBA“ kūriniai skambės atliekami vokalistės Dagnos ir akordeonininkų kvarteto ,,Indeed“.

VDU absolventė Dagna – ne tik muzikinio televizijos projekto „Lietuvos balsas“ trečios vietos laimėtoja – jauna solistė yra tarptautinių konkursų laureatė, atliekanti įvairių stilių, nuo klasikos iki džiazo, muziką.  Akordeonistų kvartetas „Indeed“ savo originaliai ir energijai atliekama muzika jau sužavėjo klausytojus tiek Lietuvoje, tiek ir Europoje. Akordeonistai: Laimonas Salijus, Sandra Veverskytė, Lukas Katinas ir Kristina Dabravolskaitė.

Liepos 22 d., penktadienį, 19 val. VDU Kauno botanikos sodo renginio ,,Kvapų naktis“ metu klausytojams bus pristatomas projektas ,,Šviesos misterija“, kuriame solistės Kristina Siurbytė ir Akvilė Garbenčiūtė, šokėja Viltė Kazlauskaitė bei būrys kitų atlikėjų kurs fėjų ir magijos kupiną muzikinį, vizualizuotą vakarą.

Liepos 28 d., ketvirtadienį, 19 val. teatralizuotame vokalinės muzikos koncerte „Muzikinės istorijos“ bus galima išgirsti ir nelaimingų meilės istorijų, ir valiūkiško koketavimo, ir aistringų prisipažinimų bei ambicingų pasisakymų. Koncerte pasirodys solistė prof. Sabina Martinaitytė, pianistė Audronė Eitmanavičiūtė bei tarptautinių konkursų laureatai, vokalistai Ieva Goleckytė, Gabrielė Kuzmickaitė, Monika Pleškytė, Jurgis Jarašius, Rapolas Baranauskas ir Martynas Žukauskas.

Rugpjūčio 4 d., ketvirtadienį, 19 val. klausytojams bus pristatomas dar vienas išskirtinis muzikinis projektas ,,Simona Jakubėnaitė & Silent Corners“. Tai elektronikos, saksofono, klavišinių ir styginių instrumentų kvarteto sintezė, persmelkta lakoniškų peizažų, improvizacijų bei poetiškų tekstų melodijų. Talentinga jaunosios Lietuvos muzikantų kartos vokalistė, kompozitorė, Simona Jakubėnaitė vieniems žinoma, kaip muzikos stilių gospel ar pop, o kitiems – kaip džiazo atlikėja. Styginių instrumentų kvarteto ,,Silent corners“ muzikantai: Liutauras Janušaitis – saksofonas, klavišiniai ir elektronika, Rasa Žiaugaitė – smuikas, Rita Bieliauskaitė – smuikas, Rūta Balniūtė – altas bei Solveiga Vėbraitė – violončelė.

Rugpjūčio 11 d., ketvirtadienį, 19 val., festivalio uždarymo koncerte –  romantizmo kupinas vakaras. Muzikinis projektas ,,Romantikai“ kvies pasiklausyti gražiausių arijų apie meilę, gamtą ir viską, kas buvo aukštinama romantizmo epochoje. ,,Romantikai“: solistai Andrius Apšega ir Rita Novikaitė, styginių instrumentų kvartetas ,,Magnus“  bei akordeonininkas Laimonas Salijus.

Visi koncertai vyks VDU Kauno botanikos sode, Ž. E. Žilibero g. 6.

Festivalio rėmėjas:

Kauno miesto savivaldybė

Partneriai:

VDU Kauno Botanikos sodas, VDU Muzikos akademija

Festivalio vadovė –  Rita Bieliauskaitė

Festivalio komunikacijos vadovė – Miglė Oželytė

Daugiau informacijos

Bilietus galima įsigyti internetu

Geliu ir muzikos festivalis_A2-01

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.