Konferencijoje – šiuolaikinių politinių procesų iššūkiai ir galimybės

Balandžio 12 d., penktadienį, nuo 9 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) vyks Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto organizuojama kasmetinė mokslinė konferencija „Šiuolaikiniai politiniai procesai: iššūkiai ir galimybės“. Renginys skirtas įvertinti politinius procesus Lietuvoje ir pasaulyje bei į juos pažvelgti jaunųjų mokslininkų akimis.

Šiemet organizuojama jau 5-oji konferencija, kuri bus skirta aptarti Lietuvoje ir pasaulyje vykstančius politinius ir saugumo procesus, jų poveikį visuomenėms. Konferencijos pagrindiniai pranešėjai – Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir eurokomisaras Vytenis Andriukaitis.

2019 metų konferencijoje pranešimus skaitys VDU ir kitų Lietuvos universitetų atstovai bei užsienio svečiai.

Konferencijos kalbos – lietuvių ir anglų.

Konferencijos programa