Žmogaus teisės ir jų suvokimo paradoksai

Gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 11–14 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) vyks Kauno soroptimisčių klubo, Lietuvos soroptimisčių klubų sąjungos, VDU Ekonomikos ir vadybos bei Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetų forumas-diskusija „Žmogaus teisės ir jų suvokimo paradoksai“.

Sveikinimo žodį konferencijoje tars Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė. Lietuvos soroptimisčių sąjungos prezidentė Žaneta Vyšniauskienė pristatys pasaulinį soroptimisčių judėjimą, skirtą moterų ir merginų gyvenimo kokybei gerinti. Pagrindinį pranešimą „Žmogaus teisės ir jų suvokimo paradoksai“ skaitys dr. Gintarė Žukaitė (VDU Politologijos katedra).

Nuo 11.45 val. prasidės forumas-diskusija „Žmogaus teisės: asmeninė patirtis ir įtampų laukai“, kurioje dalyvaus doc. dr. R. Bendaravičienė, doc. dr. Ž. Vyšniauskienė, VDU Vadybos katedros vedėjas prof. dr. Giedrius Jucevičius, Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanas doc. dr. Vytautas Liesionis, „Rasos“ gimnazijos mokytojas Lukas Rimkevičius, Kauno soroptimisčių klubo prezidentė prof. dr. Nijolė Petkevičiūtė ir moksleiviai. Diskusiją ves Mindaugas Norkevičius (Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas).

Po diskusijos apibendrinimo bus įteikiami pažymėjimai ir apdovanojimai.

Renginio programa