Žemės dienos proga – diskusija apie klimato kaitą

Prisimenant balandžio 22-ąją paminėtą Žemės dieną bei pastaruosius tragiškus įvykius, ypač žemės drebėjimą Nepale, Jungtinių Tautų studentų klubas kviečia į diskusiją apie klimato kaitą ir darnų vystymąsi, kuri vyks gegužės 6 d., trečiadienį, 18 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-302).
Diskusijoje dalyvaus:
  • Raul Cazan, aplinkotyros žurnalistas ir plėtros mokslininkas. R. Cazan dirba aplinkos, sveikatos ir saugumo, gamtos išteklių valdymo, klimato kaitos politikos ir aplinkos komunikacijos srityse. Šiuo metu jis dirba tvarios politikos centre ECOPOLIS Bukarešte bei Vilniuje. Anksčiau jis taip pat dirbo su Žemės dienos tinklu Vašingtone, Pasaulio gamtos fondu Vienoje ir t. t.
  • Ludovic Verbeke (Belgija) yra įgijęs valdymo apskaitos laipsnį Liuveno katalikiškajame universitete ir šiuo metu Liuveno verslo mokykloje baigia darnaus vystymosi specialybės studijas. Jis taip pat dirbo „Deloitte“ tvarumo skyriuje Briuselyje.
  • VDU Gamtos mokslų fakulteto docentės dr. Renata Dagiliūtė ir dr. Jūratė Žaltauskaitė.
Mūsų Žemė yra gyvas organizmas, kurį mes turime saugoti. Organizatorių teigimu, renginyje bus galima sužinoti, kokį indėlį kiekvienas gali įnešti siekiant apsaugoti aplinką.