Ž. Pavilionis – apie diplomatinės tarnybos patirtį

Rugsėjo 29 d., antradienį, 14 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) įvyks pirmasis šiais mokslo metais paskaitų ciklo „Diplomatai atvirai“ renginys, kurį organizuoja VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir LR Užsienio reikalų ministerija.

Pirmajame rudeniniame susitikime su Lietuvos diplomatijos ir užsienio politikos užkulisiais svečiuosis Žygimantas Pavilionis, 2010–2015 m. dirbęs Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi JAV ir Meksikai. Pokalbio tema – „JAV vidaus ir užsienio politikos formavimo ir sprendimų priėmimo kultūra: pamokos Lietuvai“. Su ambasadoriumi apie diplomatinės tarnybos patirtį kalbės VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas prof. Šarūnas Liekis.

Renginio plakatas