Vyto rekomendacijos savaitgaliui Kaune (01.28–02.02)

2061

Vytas Mhm

Sveikinu su atšilimu! Už lango balta, šalta, krenta sustingęs vanduo, tačiau mieste veikti tikrai yra ką. Sąrašas spektaklių, parodų, kino filmų ir koncertų bei vakarėlių šiam puikiam savaitgaliui.

KETVIRTADIENIS (sausio 28 d.)

16:00

Pirmas žingsnis (Raudondvario pl. 150)

Bossanovos pavakarys. Pokalbis – koncertas. Brazilų kompozitoriaus Antonio Carlos Jobim kūryba. Populiarias bossanovas atlieka gitaristų duetas – Kauno ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius ir Petras Marcinkevičius.

17:00

Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2)

Labai žinomo rašytojo Andriaus Užkalnio knygos „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“ pristatymas.

18:00

Kauno Architektų namai (Vilniaus g.22)

Jaunų ir ne tokių jaunų kūrėjų darbų parodos „Figūra“ atidarymas. Nuo objektų iki kompiuterinės animacijos. Plačiau.

18:00

Kauno valstybinis dramos teatras (Laisvės al. 71)

G. Varno spektaklis „Tolima šalis“.

19:00

VDU „Menų centas“ (S. Daukanto g. 28)

Kultinio režisieriaus Jim Jarmush filmo „Stranger than Paradise“peržiūra.

21:00

Klubas „Ups“ (Laisvės al. 30a)

Golden Parazyth ir Monkeys Band koncertas.

21:00

Eurolygos rungynių Žalgiris – Asseco Prokom tiesioginė transliacija. Kolektyvinės peržiūros klubuose „Combo“ (Raudondvario pl. 107) ir „Punto Pizza“ (Kęstučio g. 6)

PENKTADIENIS (sausio 29 d.)

17:00

PC Akropolis, Forum Cinemas.

Prancūzų kino festivalio „Žiemos ekranai“ atidarymas. Filmas „Hiroshima, mano meile“.

Visa programa čia.

19:00

Nuo Muzikinio teatro juda dviratininkų akcija Kritinė masė. Ekstremalai.

21:00

Laisvalaikio namai „Nautilus“ (Savanorių pr. 12)

Latvių sunkiojo roko grupė Rebel Riot. Kaina 20/15 Lt.

ŠEŠTADIENIS (sausio 30 d.)

12:00

Kauno Santaka

Didžiausio Besmegenio statymas. Su savimi atsineškite karšto vyno ar arbatos termosą, grilį (kepsim šašlykų), geros nuotaikos. Statysime didžiausią sniego senį.

12:00

Jaunimo centras „Vartai“ (Rotušės a. 23/ Jakšto g.2 (vidinis kiemas)

Blusturgis: daikčiukai, šmutkės, arbata, muzika.

15:00

Kauno valstybinis muzikinis teatras (Laisvės al. 91)

Trumpa pažintinė kelionė operų literatūros puslapiais nuo baroko iki 20 a. Skambės arijos ir duetai. Kaina 20 Lt.

16:00

VDU Didžiojoje Auloje (Gimnazijos g. 7)

2009 metų Tolerancijos Žmogaus nominacijos paskelbimo iškilminga ceremonija.

18:00

Kauno kamerinis teatras (Kęstučio g. 74A)

Spektaklis „Antigonė Niujorke“.

„Stanislovo Rubinovo „Antigonė Niujorke“ – vienas iš nedaugelio spektaklių, kuriuos norėtųsi žiūrėti po kelis kartus.“, taip rašė „7 meno dienos“, prieš tryliką metų, 1997. Kaina 30/24 Lt.

22:00

Bravoras (Girstupio g. 1)

Techno muzikos vakarėlis. xxxy (Formant, Mindset, Pollen, UK), Intakz (Eternia Music, Vampire Records), Simao (Unsound Method), Andrius (Promophobia) ir kiti. Kaina 20/15 Lt.

ANTRADIENIS (vasario 2 d.)

19:00

Kavinė „Skliautas“ (Rotušės aikštė 27a.)

„Nepriklausomo kino istorijos” paskaita, kurios metu kartu su S.Baltakiu bus apžvelgta puikaus režisieriaus, filmų „Malkolmas X“, „Semo vasara“ autoriaus, Spike Lee kūryba.

Iš įvykio vietos nesitrauks:

Kontraversiška paroda „Geriausias metų kūrinys“, kurioje lankytojai renka geriausią kūrinį. Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus Paveikslų galerija (K.Donelaičio g.16).

Danų grafikos paroda „Laiko spaudas“. Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus M.Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a.12).

Nemokama čiuožykla Botaniko sode.

Nemokama čiuožykla Rotušės aikštėj.

——————————————————————–

Draugauk su Vytu „Facebook“ socialiniame tinkle: http://www.facebook.com/vytasvytas.