Vyto rekomendacijos savaitgaliui Kaune (01.22–24)

Labas, atleisk – šįkart vėluoju. Prieš akis vėl rekomendacijos savaitgaliui, tad imki ir skaityki, o paskaitęs dalyvauki. Savaitgaliui sinoptikai žada atšalimą, o Kauno miestas dar vieną čiuožyklą.

PENKTADIENIS (sausio 22 d.)

17:00

Rotušės aikštėje atidaroma čiuožykla. Speciali programa ir kiti geri reikalai. Veiks kol leis oro sąlygos.

18:00

Kauno dramos teatras (Laisvės al. 71)

Spektaklis „Sugrįžimas į dykumą“.

18:00

VDU menų galerija „101“ (Laisvės al. 53)

Uztrauktukas.lt pristato filmą „K-Pax“ („K-PAX“, 2001 m., JAV, Vokietija. Trukmė: 120 min.)

Nemokamai.

19:00

Kauno valstybinis lėlių teatras (Laisvės al. 87A)

Rolando Kazlo „Geležis ir sidabras“. Monospektaklis pagal poeto Vlado Šimkaus eiles.

21:00

Klubas „Džem’pub“ (Laivės al. 59)

Groja Žemaitijos indie, grupė Naktinė pufaika.

ŠEŠTADIENIS (sausio 23 d.)

Ekspozicijų centras, LKKA maniežas (Aušros g. 42)

Aukštųjų mokyklų studijų mugė 2010

Dalyvaujančios mokyklos

21:00

Klubas „Nautilus“ (Savanorių pr. 124)

Latvių dance punk ir indie elektronikos grupės The Briefing koncertas. Klausykit MySpace. Kaina 15/20 lt.

22:00

Suflerio Budelė (Daukšos g. 34)

Cumbios vakaras su Baltic Balkan. Funklore (Krakow, PL / myspace.com/funkloreregizonal),

+ Elektro Moon Vision VJ (Budapest, HU / myspace.com/elektro_moon),

Baltic Balkan (myspace.com/balticbalkan)

SEKMADIENIS (sausio 24 d.)

17:00

Kauno filharmonijoje (Sapiegos g. 5)

Kauno miesto simfoninio orkestro koncertas. Bilietų kainos 10/20 Lt.

Iki vasario 28 d. Kauno miesto savivaldybėje, antro aukšto koridoriuje vyksta paroda apie Nemuno salos urbanistinės idėjos paieškas.

Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus M.Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a.12). Danų grafikos paroda „Laiko spaudas“ („Tryk på tiden“).

Kauno Botanikos sode veikia nemokama čiuožykla.

——————————————————————–

Draugauk su Vytu „Facebook“ socialiniame tinkle: http://www.facebook.com/vytasvytas.