Vyto rekomendacijos laisvalaikiui (spalio 6–12 d.)

„Ruduo…ruduo, krenta lapai auksiniai ir leidžiasi tyliai…ruduo..ruduo“.  Štai ir pirmoji spalio savaitė, medžiai nusidažė auksinėmis spalvomis, orai tapo šaltesni, bet liūdėti neverta, nes bus galima dažniau apsilankyti renginiuose, kurie vyksta uždarose erdvėse. Taigi skubu pasidalinti šios savaitės renginių sąrašu. Beje, nepamirškite, kad vis dar tęsiasi Tarptautinis Kauno kino festivalis ir Tarptautinis multimedijos meno ir muzikos festivalis „Centras“.

KETVIRTADIENIS (Spalio 6 d.)

„Trys paslaptys. Skambesys. Emocija. Mintis“
18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje pasirodys instrumentinė grupė „Subtilu-Z“.
Bilieto kaina – 10 Lt.
Daugiau informacijos rasite čia

PENKTADIENIS (Spalio 7 d.)

„VII Fortas: Lietuviška Tragedija“ dokumentinio filmo PREMJERA
18 val. kino teatre „Romuva“. Šio filmo sukūrimas ir pristatymas visuomenei parodo, jog 1941m. Kaune vykdytas nusikaltimas žmogiškumui nepamirštas ir šiandien, praėjus septyniasdešimčiai metų nuo šių įvykių. Kraupūs okupantų propagandos apakintų žmonių veiksmai paliko neišdildomus pėdsakus ne tik istorijoje, bet ir žmonių atminimuose.
Renginys – nemokamas.
Daugiau informacijos rasite čia

Aleksandras Makejevas „Meilė Lietuvai“
21 val. Laisvalaikio namuose „Nautilus“ savo naują programą pristatys A. Makejevas.
Bilietai: nuo 20 Lt.
Daugiau informacijos rasite čia.

ŠEŠTADIENIS (Spalio 8 d.)

Antipop’s 2010
Festivalis „Antipop‘s“ švenčia savo dešimtmetį. Solidaus gimtadienio proga „Antipop‘s“organizatoriai žada tikrą alternatyviosios kultūros šventę ir sunkiosios muzikos gerbėjus pakvies į tris koncertus, kuriuose savo kūrybą pristatys daugiau nei dvidešimt kolektyvų ir atlikėjų. 18 val. bare „Irish pub“ koncertuos Šarūnas Mačiulis („Poliarizuoti stiklai“) „Rokas ir alkoholis“, o 19 val. klube „Džem pub“ gros „Rebelheart“ (Rock, Kaunas); Germanas Skoris (grupė „IR", Rock, Vilnius); Šarūnas Mačiulis (grupė „Poliarizuoti stiklai", Rock, Vilnius); Algirdas Šimkus (Vladimiro Vysockio dainos, Kaunas); Pavel Kopjov („Paška“ – Kauno gatvės muzikos legenda, Kaunas / Palanga)
Bilietai: 20, 30 Lt.
Daugiau informacijos rasite čia.

Improvizacijos spektaklis „KITAS KAMPAS“
19 val. Girstučio kultūros centre savo improvizacijomis džiugins „Kito kampo“ artistai.
Bilietai.
Daugiau informacijos rasite čia

ANTRADIENIS (Spalio 11 d.)

„Aš tikrai myliu Lietuvą“
19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje Marijono Mikutavičiaus ir grupės akustinis koncertas „Aš tikrai myliu Lietuvą”.
Bilietai: 50, 60, 70 Lt.
Daugiau informacijos rasite čia

TREČIADIENIS (Spalio 12 d.)

Hurts
20 val. naujoje Kauno „Žalgirio“ arenoje savo vienintelį koncertą Lietuvoje surengs populiariausias pastaruoju metu britų elektroninės muzikos duetas HURTS. Kaunas įtrauktas į grupės 2011 metų pasaulinį turą. Grupė su savimi atsiveža visą koncertui reikalingą garso stiprinimo ir apšvietimo techniką.
Bilietai: 68–158 Lt.