Vyto rekomendacijos laisvalaikiui (spalio 13– 18d.)

Sveiki, studiozai! Ar nesušalot? Tikriausiai nesušalti padeda įsibėgėję ar beįsibėgėję kolokviumai, kurie praneša apie įpusėjusį semestrą. Bet, „mus rankytės rašė rašę, pailsėti jos paprašė“, todėl siūlau šiek tiek atsitraukti nuo knygų ir apsilankyti nors viename šios savaitės renginyje. Be to, nepamirškite, kad vis dar vyksta festivalis „Tekstilė’11: Dar Kartą – Šokam – Pirmyn“.

KETVIRTADIENIS (Spalio 13 d.)

II-asis tarptautinis medijų ir fotografijos filmų festivalis „Stop frame”
16 val. M. Žilinsko meno galerijoje vyks II-asis tarptautinis medijų ir fotografijos filmų festivalis „Stop frame”.Festivalyje dalyvaus filmų kūrėjai iš įvairių Lietuvos miestų bei Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos ir kitų šalių.

VDU radijas kviečia į susitikimą su A. Valinsku
18 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-302) vyks vieno žymiausių Lietuvos pramogų verslo atstovų Arūno Valinsko seminaras tema „Darbo televizijoje, renginių vedimo, šou verslo, prodiusavimo patirtis. „Kaip idėjas paversti realybe“.

Poezijos festivalis TARP
18 val. VDU menų galerijoje „101“ bus pristatomi poetinių filmų konkurso pagal B.Pūkelevičiūtės kūrybą rezultatai.

Aktorės Birutės Mar kūrybinis vakaras skirtas Unei Babickaitei
19 val. Kauno architektų namų Teatro klubas (Vilniaus g. 22, Architektų namai 2 aukštas) kviečia į kūrybinį vakarą skirtą Unei Babickaitei.
Bilietai: 30-40 Lt.

STUDENT AUTUMN PARTY
22 val. klube „Embassy“ kviečia į „Student Autumn party“.
Įėjimas iki 23 val. nemokamas, vėliau bilieto kaina – 8lt.
Daugiau informacijos rasite čia.

PENKTADIENIS (Spalio 14 d.)

Antipop‘s 2010
19 val. ir 20 val. bare „Irish Pub Fortas“ paskaitą skaitys Gintvilė Pugačevskytė (VU) „Krikščioniškos tatuiruotės“ bei vyks apskrito stalo diskusija: „Savanorystė: galimybės ir tikslai“.
Daugiau informacijos rasite čia.

„VII Fortas: Lietuviška Tragedija”
18 val. VII Forte vyks „VII Fortas: Lietuviška Tragedija” dokumentinio filmo premjera.

TARP 2011: sukilimas Gargare
20.30 val. klube „Gargaras“ kaip ir kasmet, šeštąjį kartą vykstantis tarpdisciplininio meno ir poezijos festivalis TARP savo programoje pristato netradicines menų ir poezijos sintezės formas – parodas, poezijos skaitymus, performansus, tarpdisciplininio meno projektus, filmų peržiūras, muzikos ir poezijos improvizacijas.
Bilietai: 10-15 Lt.

Pinklės
22 val. klube ‚Kanklės“ vyksta festivalis „Pinklės“.
Daugiau informacijos rasite čia.

ŠEŠTADIENIS (Spalio 15 d.)

ANTIPOP’S DEŠIMTMETIS
18 val. Laisvalaikio namuose „Nautilus“ us švenčiamas Antipop‘s dešimtmetis. Šventės metu koncertuos: „KATEDRA" (Heavy metal, Vilnius); „SENAS KUINAS" (Blues / Rock, Vilnius); „LA CHUDRA" (HC / Metal / Punk, Vilnius); „SPORTAS" (Dance rock, Vilnius); „LUCIFER" (Thrash / Death, Vilnius / Pasvalys); „OIL BUSTERS" (Punk / Hard rock, Kaunas); „THUNDERTALE" (Heavy metal, Kaunas).
Bilieto kaina: 20-30 Lt.

„Gitaros istorija gyvai„
17 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje bus pristatyta „Gitaros istorija gyvai“.
Bilietų kaina: 15-25 Lt.

Akacijų alėjos arbata su Rolandu Kazlu
20 val. klube „Combo” „Akacijų alėjos arbatos” aromatu dalinsis aktorius, režisierius, skaitovas, savo poezijos dainius, Auksinio scenos kryžiaus riteris, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Rolandas Kazlas, televizijos projekto „Lietuvos talentai” laureatai Bjelle ir Peru, dainų autorius ir atlikėjas, vienas iš dainuojamosios poezijos pionierių šalyje Virgis Stakėnas, dainuojamosios poezijos šventės – apžiūros „Mažoji Akacija” laureatė Ignė Markauskaitė ir respublikinio moksleivių dainuojamosios poezijos festivalio „Mūsų dienos kaip šventės” laureatė Erika Gerybaitė.
Bilietai: 25-30 Lt.
Daugiau informacijos rasite čia.

SEKMADIENIS (Spalio 16 d.)

Koncertas „KAUNAS-1361”
16 val. prie Kauno pilies vyks Bigbyto bei roko muzikos koncertas „Kaunas – 1361”, skirtas Kauno vardo 650 metinių paminėjimui.

Jean Michael Jarre
20 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje savo pasirodymu džiugins Jean Michel Jarre.
Bilietai: 88.00 – 225.50 Lt.
Daugiau informacijos rasite čia.

PIRMADIENIS (Spalio 17 d.)

Antipop’s 2010
19 val. bare „Irish Pub Fortas“ paskaitą skaitys Tadas Kavolis (VDU) tema – „Dešinieji skinhedai – mitai ir tikrovė“.
Daugiau informacijos rasite čia.

ANTRADIENIS (Spalio 18 d.)

Antipop’s 2010
19 val.Tomas Pabediskas (VDU) skaitys paskaitą „Svajonės žlugimas: Amerikos visuomenės ir humanistinio mito kritika fotografijoje“ (PUNTOJAZZ, Kęstučio g. 6, Kaunas)
Daugiau informacijos rasite čia.

20 val. Silverblade ir Insanity (ARMY 777 forumo administratoriai) „ARMY 777: naujas-senas žvilgsnis į krikščionišką simboliką“ (PUNTOJAZZ, Kęstučio g. 6, Kaunas)