Vyto rekomendacijos laisvalaikiui Kaune vasario 11-17 d.

Labas, kaip jūs šią gražią dieną? Artėja savaitė kupina švenčių ir, žinoma, reikalų. Primenu, kad šis penktadienis yra paskutinė diena, kuomet priimamos paraiškos socialinei stipendijai gauti. O dar primenu universitetą pasveikinti su gimtadieniu, kurio data – vasario 16 diena –  ypatinga ne tik bendruomenės nariams, bet ir visai Lietuvai.

PENKTADIENIS (vasario 11 d.)

VDU Donelaičio g. 60-505

Bus pasakojama apie Campus Europae tinklo suteikiamas galimybes metus studijuoti užsienyje. VDU yra šio tinklo narys. Eikit, studijų metai kitoje šalyje gali būti išbandymu. Plačiau>

BLC Verslo lyderių centras, „Elipsės“ salė

Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklis „Sapnas Nr. 5“. Režisierius Andrius Kurienius. Kaina 30 Lt.  VDU studentams ir darbuotojams 15 Lt. (Atsineškite pažymėjimus!) Visi kiti – keliaukite į bilietai.lt

Klubas „Siena“

Organizacijos „Barcode“ nepriklausomo roko ir grunge renginių ciklas. Šįkart alternatyvioje scenoje žinomų grupių Random Fingers, Deflux, Moondust koncertas. Renginio FB
VDU studentams kaina 8 Lt.

Bare „Antipops"

Grupių Flame of Aeon ir Double Vision koncertas. Kažkodėl N-18, bet mes visi suaugę. Nemokamai.

Klube „Shtab“, Jakšto g. 4

Miss Sheep ir GeraiGerai, o taip pat visokie didžėjai. Kaina 10–20 Lt.

ŠEŠTADIENIS (Vasario 12 d.)

Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje

Tradicinis varpų muzikos koncertas.

BLC Verslo lyderių centre, „Elipsės“ salė

18:00 Kauno valstybiniame dramos teatras , Laisvės al. 71

Režisieriaus Rolando Atkočiūno spektaklis „Ketvirtoji kėdė“ pastatytas pagal Tonini Guerra pjesę. Tai – vienos dalies komedija. Kaina 25, 30 Lt. Pirkite teatro kasose.

Nautilus – Laisvalaikio namai, Savanorių pr. 124

Leon Somov ir Jazzu koncertas. Atlikėjai pristatys savo naują albumą Score. Kainos 20-40 Lt. Bilietai rezervuojami el. paštu renginiai@nautilusclub.lt.

21:00 Baras „Antipops“

Metalinio bliuzo grupė Senas Kuinas atliks koncertą. Kaina 10 Lt. Pirkit prie durų.

22:00 Klubas Džem Pub

Live Deeper Upper, Grim City. Kaina 10 Lt. Bilietai parduodami prie durų.

SEKMADIENIS (vasario 13 d.)

16:00 Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis

Tradicinis varpų muzikos koncertas.

PIRMADIENIS (vasario 14 d.)

Šios dienos proga nusprendžiau skelbti tik nemokamus renginius :)

ANTRADIENIS (vasario 15 d.)

Vasario 15 d. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos ir Vytauto Didžiojo universiteto gimtadienio iškilmėse bus įamžintas kovotojo už lietuvos laisvę Prano Jono Aleksos atminimas ir  pagerbti bei apdovanoti VDU bendruomenės nariai. Plačiau>

Restoranas „Sadutė“

Bjelle ir Peru koncertas. Kaina 25 lt. Mokestis viduje.

22:30 Terra, Savanorių pr. 66

Nepriklausomybės dienos minėjimas skambant techno ir eksperimentinei muzikai. PB8, zwx, Dtekk, POL.

TREČIADIENIS (vasario 16 d.)

Universiteto gimtadienis. Valio!

11:00 (iki 16:00)  Istorinėje LR Prezidentūroje Kaune, Vilniaus g. 33

Akcija „Išrink mylimiausią Prezidentą“. Lankytojai kviečiami išreikšti savo meilę pasirinktam Prezidentui ir prie jo skulptūros Prezidentūros kiemelyje uždegti žvakutę, palikti gėlės žiedą, ar kitą pagarbą ir meilę įrodantį ženklą.

16:00 Kauno paveikslų galerija

Parodos „Geriausias metų kūrinys“ apdovanojimai, kurių metu apdovanojimai atiteks menininkams, kurių darbai surinko daugiausiai parodos lankytojų balsų. Menininką taip pat apdovanoja Kauno miesto savivaldybė. Renginys nemokamas.

18:00 Istorinės LR Prezidentūros Kaune sodelyje (Vilniaus g. 33).

Koncertas jaunimui.

Knaipė „Suflerio būdelė“

Tradicinis draugų muzikos trečiadienis. Nemokamai.

KETVIRTADIENIS (vasario 17 d.)

17:00 Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje (Žemaičių g. 31A)

Koncertas. Dalyvaus Kauno miesto simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras, solistai M. Vitulskis ir E. Kalvaitytė-Vitkauskienė.

18:00 VDU K. Donelaičio g. 52-521

Seminaras „Rinka ir moralė“.  Filmo „Šoko doktrina“ (“The Shock Doctrine“, rež. Mat Whitecross ir Michael Winterbottom) peržiūra.

Klube „Siena“

Sweetsalt, Obscure. VDU studentams 8 Lt.