Vyto rekomendacijos laisvalaikiui Kaune (spalio 27–31 d.)

Sveiki, kolegučiai! Skubu su jumis pasidalinti laisvalaikio pasiūlymais paskutinei spalio savaitei. Taip pat noriu palinkėti gero ir ramaus ilgojo savaitgalio.

KETVIRTADIENIS (Spalio 27 d.)

R. Vilkončiaus susitikimas su VDU bendruomene
17 val. VDU radijas universiteto centriniuose rūmuose surengs susitikimą su žymiu radijo ir televizijos vedėju Rolandu Vilkončiumi.
Daugiau informacijos rasite čia.

Tradicinė tradicinių šokių vakaronė su kapela „Lipk ant sienų"
18 val. Kauno „Purienų“ vidurinėje mokykloje vyks tradicinių šokių vakaronė „Lipk ant sienų“.

Aušros Andziulytės tapybos darbų parodos „Viražai" atidarymas
18 val. galerijoje „Meno parkas“ vyks Aušros Andziulytės tapybos darbų parodos „Viražai“ atidarymas.

KTU Halloween party ’11
21 val. Art House „kanklėse“ vyks KTU „Halloween party‘11“.
Bilietų kaina: 10, 15, 20 Lt.
Daugiau informacijos rasite čia.

PENKTADIENIS (Spalio 28 d.)

11 val. Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) vyks Roberto van Voreno knygos „Neįsisavinta praeitis: holokaustas Lietuvoje“ sutiktuvės.
Daugiau informacijos rasite čia.

Česlovo Milošo metai: darnos ir tradicijos paieškos
16 val. V. Adamkaus prezidentinė biblioteka (S. Daukanto g. 25, III aukštas) Leonidas Donskis skaitys paskaitą „Sistemos metafizika: Česlovo Milošo „Pavergto proto“ pėdsakais“.
Daugiau informacijos rasite čia.

Tarptautinis poezijos ir muzikos vyksmas „Magnus Ducatus Poesis“
17 val. Maironio muziejuje (Rotušės a.) vyks tarptautinis poezijos ir muzikos vyksmas. Dalyvaus poetai: Eugenijus Ališanka, Vladas Braziūnas, Daiva Čepauskaitė, Gintautas Dabrišius, Antanas A. Jonynas, Donatas Petrošius (Lietuva), Andrejus Adamovičius, Uladzimeras Arlovas, Alesis Razanavas (Baltarusija), Marijana Kijanovska, Halyna Kruk, Bohdana Matijaš (Ukraina), Romanas Honetas, Aneta Kamińska (Lenkija), Ana Rancanė (Latvija); ir muzikantai: Algirdas Klova, Regimantas Žitkauskas (Lietuva), Todaras Kaškurevičius (Baltarusija).

Manto Jankavičiaus akustinis koncertas
18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje koncertuos Mantas Jankavičius.
Bilietų kaina: 30, 40, 50 Lt.

Atminties valanda fotografui Narcizui Freimanui
18 val. Kauno menininkų namuose vyks atminties valanda fotografui Narcizui Freimanui. Dalyvaus fotografai: Aleksandras Macijauskas, Romualdas Požerskis, Romualdas Rakauskas; poetai: Violeta Šoblinskaitė ir Donaldas Kajokas; aktoriai – Olita Dautartaitė ir Petras Venslovas; solistė Rita Preikšaitė, pianistas Jurgis Valiukevičius. Vakarą ves poetas Viktoras Rudžianskas.

2011m. Spalio mėnesio Kritinė Masė Kaune
19 val. prie Miesto sodo startuos Kritinė masė.

„Melancholijos dėžutė“
19 ir 21 val. Kauno paveikslų galerijoje bus pristatomas Kauno „Auros“ ir Kauno bienalės šokio performansas „Melancholijos dėžutė“.
Bilietai: 10-15 Lt.
Daugiau informacijos rasite čia.

PIRMADIENIS (Spalio 31 d.)

REBELHEART
22 val. klube Papa Jazz koncertuos grupė „Rebelheart“.
Bilieto kaina: 20 Lt.